Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttatok már olyat hogy egy...

Láttatok már olyat hogy egy házimacskába, szerelmes lett egy idegenmacska? (és amikor nem figyelek akkor eggyütt alszanak és nyalogatják egymást. )

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 21:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma vettem észre a macskámat egy idegen macskával,és lány házi macska.
2012. febr. 3. 22:02
 2/7 A kérdező kommentje:
(A házi a lány enyém.)
2012. febr. 3. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, én már láttam, hogy két kicsi fiú nyalogatta egymást és együtt aludtak)enyémek). Lehet, hogy csak barátok lettek, egyébként fejlett nőstény nem enged közel magához ivar érett kandúrt...!
2012. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú cicám aki szerelmes a lány cicámba. De lehet csak jó barátság, nagyon édesek együtt. Ezt nem párzási időszakra értem.
2012. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a lány cica kisebb a fiunál de amugy tapadnak rá a fiú cicák.de még csak ezzel láttam szerelmesnek.de mit gondoltok csináljak valamit ez ellen?
2012. febr. 4. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne nagyon, hagyd őket együtt még egy kicsit, aztán ha nem akarsz kiscicákat, amikor tüzel a cicád, kergesd el a himet.
2012. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd a macskádat. (Vagy beszéld rá a szüleidet)
2012. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!