Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! A hörcsögöm megeszi...

Kirilla14 kérdése:

Segítség! A hörcsögöm megeszi a piciket?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért csinálja.. 9 volt neki de már csak 4 van.. rengeteg zöldséget kapott és egyszer kétszer kukacot is... most adtam neki fejérhét hátja abba hagyja és az a 4 megmarad....
2012. jún. 20. 07:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ugye meg lehet menteni a maradékot:(
2012. jún. 20. 07:21
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
2012. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak a fehérje hiány lehetett a gond. Az előttem lévő hasznos linket adott meg, érdemes megnézned.

Nem valószínű, hogy megmaradnak, ha egyszer az anya úgy döntött, nem vállalja őket. És nem, nem tudod TE megmenteni őket, csak az anyjuk képes felnevelni.

Legközelebbi alomnál (ha lesz) fogadd meg azokat a tanácsokat.

2012. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hát mindene megvolt a hörcsögnek.. lehet hogy csak túl sok volt neki...bár még 4 él és virul őket most nem bántja...
2012. jún. 20. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki főtt csirkehusit enni. Amúgy is szereti.
2012. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%
Ezzel te semmit nem tudsz csinálni. A hörcsögök ilyenek, nem lehet velük mást kezdeni. Ezért nem kell eggyüt tartani egy hímet meg egy nőstényt mert ez a kishöriknek és nekünk is rossz. Én is különválasztottam őket más ketrecbe. Ajánlom hogy válaszd külön őket, mármint a hímet meg a nőstényt. Jobb lesz mindenkinek.
2012. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A nőstény és a hím a szaporodásuk óta nem találkozott, még a vemhesség alatt sem....
2012. jún. 20. 14:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Adj neki a következő alkalommal több fehérjét és ne zavard, mert lehet, hogy félti őket, nem érzi biztonságban a piciket és ezért inkább megeszi őket... :'(
2012. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel megnéztem őket és még mindig megvan a 4 pici gondosan vigyázza őket:)
2012. jún. 21. 08:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap egész nap csend volt a szobában hozzájuk sem értem amit amúgy sem tettem rengeteg féle ételt kapott és sok forgácsot, átköltöztette egyszer a piciket ami szerintem jó jel, nem nagyon hagyja őket egyedül a kaját is oda hordja ahol a picik vannak:)
2012. jún. 21. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!