Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! A hörcsögöm megeszi...

Kirilla14 kérdése:

Segítség! A hörcsögöm megeszi a piciket?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért csinálja.. 9 volt neki de már csak 4 van.. rengeteg zöldséget kapott és egyszer kétszer kukacot is... most adtam neki fejérhét hátja abba hagyja és az a 4 megmarad....
2012. jún. 20. 07:13
1 2
 11/11 RaksashaGirl ***** válasza:
Nekem volt olyan is, hogy megellette a piciket, nevelgette, már azt hittük okés lesz, mert már kinyitották a szemük, minden, erre egyik reggel azt látom, hogy véres szőrcsomók vannak a fészek körül, a fészekben meg papa, mama, meg a második tesó. Mikor kikocogtak megnézni engem, akkor láttam mi van a fészekben. Morbid látvány volt.. Egy lerágott lábacska, egy félig lecsupasztott koponya gerinccel.. Ááááááá! Azóta nem mernék két különböző nemű hörit egy helyre tenni, nehogy megint megismétlődjön.. o.o Szerencsére nekem már nincs hörim, hugicámnak van, illetve bocsánat, mától kezdve csak volt egy..
2012. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!