Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányketrec köré kell e...

Patkányketrec köré kell e másik ketrec cica ellen?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy kispatkányt. De van egy cicánk is, barátságos, aranyos macs. Kíváncsi az új jövevényre. A ketrecen keresztül tudja e bántani a patit a cica? Esetleg az orrát, ahogy kiszaglászik? Van neki bent bújócska, el tud bújni, ha akar.

2012. jún. 24. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát odakaphat a mancsával, te is tudod, de talán a patkány okosabb lesz, hogy nem dugja ki az orrát. Ezt én még nem próbáltam. Csak egeret tartottam macskával, de az egerek akváriumba voltak, hiába ugrált rajta a macska.
2012. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Macskát ne engedd be oda, ahol a patkány van, plusz kell még a patkány köré még1 ketrec, mert teljesen egyértelmű, hogy veszélybe van a macskától, megsebesítheti őt!!
2012. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 emir72 ***** válasza:

Biztos, hogy előbb-utóbb a pati figyelmetlen lesz (vagy a rács közelében szundít el) és a maccsod kárt tesz benne. Táplálékállatot a predátorával nem túl célszerű együtt tartani. A patkány nem is fogja túl jól érezni a magát, ha a maccs állandóan "forró kásázik" körülötte!

Ott tartsd a ketrecet, ahol nem zaklathatja.

2012. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon erdeklodik iranta a cica akkor celszeru meg egy ketrec kore, de nekunk pl a macska messzirol keruli a ketrecet, inkabb a pati erdeklodik a cica fele
2012. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha megno a pati valszeg valtoznak majd a dolgok
2012. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!