Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit mennyire viseli meg a...

Nyuszit mennyire viseli meg a magány?

Figyelt kérdés

Péntek reggel elutazom és vasárnap este érkezem haza. Megkértem egy barátot, aki jól ismeri a nyuszimat és ért is hozzá, hogy jöjjön minden reggel és este el hozzá 2-2 órára, etetés, ki játék, ilyenek. De ezen kívül a három napban egyedül lesz. Ki van engedve a lakásban, csak enni és a dolgát elintézni jár a ketrecébe.

A kérdés, hogy ez a három nap nem viseli meg nagyon? Sosem hagytam még magára. :(



2012. júl. 19. 16:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A volt barátom vigyáz rá, együtt is laktunk, szóval nagyon jól ismeri és szereti is, pont ezért kértem meg őt, bár már fél éve nem látták egymást, de szerintem emlékezni fog rá.

A telefon nem rossz ötlet :) majd esténként felhívom a Drágát. köszi a tippet :)

2012. júl. 19. 17:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, hisz péntek reggel még láthatod őt meg vasárnap este is. Telefonálni se kell, de hát ha akarod akkor nyugodtan:)
2012. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!