Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb. mennyibe kerülne?

Kb. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Van egy hörim és félre áll a ,feje pár hónapja kezdődött és nem vele született probléma.Mennyibe kerülne (kb.) hogy kivizygálja egy állatorvos.Aranyhöriről van szó!És 18 éven alatti személy is elviheti egyedül az állat orvoshoz?
2012. júl. 30. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom huzatos helyen tartottad, így hát huzatot kapott. Úgy tudom akkor szokott félreállni egy állat feje. Hogy valamit lehet-e tenni vele azt nem tudom, mindenesetre vidd el, azért hogy ránéz valószínűleg nem fog kérni még pénzt se. Ha ad neki valamit akkor a szert ki kell fizetni. Bárki elviheti, gyerek is.
2012. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Nem tudom mitől lehet.Nem huzatos helyen tartom.Lehet hogy felmászott a ketrec rácsára és leesett.Nemsoká elviszem, an Miskolci vagyok.Remélem semmi komily baja nincs.
2012. júl. 30. 01:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, elviheti 18 alatti személy is.

Nyilván nem vagy már 7 éves, szóval nyugodtan. Remélem nem lesz komoly baja!

2012. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!