Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnt a hörcsögöm! Mit...

Eltűnt a hörcsögöm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kerestem de nem találtam sehol, hogyan csalogassam elő?

2012. aug. 16. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi a kedvenc rágcsája?Na azzal...
2012. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Minden szobába egy kis illatos zöldség, arra pillanatokon belül előjön.

A hörcsögöm favoritja az uborka volt, messze megérezte az illatát :)

2012. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Tegyél ki neki valami olyan kaját, amit nagyon szeret, mondjuk a szoba közepére, de a lényeg hogy olyan helyre ahol könnyen el tudod kapni ha odamegy hozzá. Ja, és nem árt ha olyasmi kaját teszel ki ami nagyon illatozik, pl uborka, hogy megérezze.

Ha esetleg nem jön elő, akkor éjszaka úgy is le tudod fülelni hogy hova bújt, mert ugyebár éjszakai állat. Az enyémek is kiszöktek párszor, de általában éjszaka a szekrény alatt kezdtek kaparászni, és akkor be tudtam fogni őket :)

2012. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

csak azt tudom mondani mint az előzőek!


de nézd meg az ágyneműtartóban is!nekem mikor meglépet mert tosszul zártam be a ketrecet oda ment be.

2012. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
nekem is kiszökött párszor és mindig ugyanoda ment. a lenti tévé mellett(nem tudom, hogy ment le a lépcsőn :D) van egy hangszóró és annak az elején egy lyuk. mindig odabújt be. nézz körül zugos, barlangos helyeken. [link] ilyesmi lyukban mint ott alul
2012. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel tuti, hogy sikerül megfogni. :) Nézz szét kicsi helyeket, minden kis lyukban megbújnak ám! Ha raksz ki neki egy kis kaját, biztos meglesz. ;)

2012. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dávkapcs ***** válasza:
60%
Rakj ki neki valami illatos kaját arra elő jön!
2012. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nah,megkerült a szökevény?:)
2012. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha, megkerült a kis rakoncátlan :). Most a ketrecében szunyókál ! Köszönöm a válaszokat :))
2012. aug. 24. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megkerült:)
2012. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!