Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak hogy rávegyem a...

Mit csináljak hogy rávegyem a kisállatra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy millió ilyen kérdés van már,és lehet unjátok,de nekem FONTOS lenne ha segítenétek!! (: Kisállatot szeretnék a szobámba tartani,a pénz megvan már rá,mert gyűjtöttem,az állatot már kinéztem,mindent tudok arról az állatról és annak gondozásáról/tulajdonságairól..csak 1 a baj..és az anya.. NEM AKAR A LAKÁSBA ÁLLATOT..1000x elmondta már nekem de én egyszerűen nem bírom felfogni hogy nem lehet..:( lassan 1 vagy 2 hónapja könyörgök,takarítok,amit kér azonnal teljesítem,de már kezdem unni hogy amit kér én teljesítem azonnal,de ha én kérek valamit akkor már nem.. :(

Szerintetek van esélyem hogy valahogy megengedje?

sok helyen olvastam már ilyen kérdéseket és ott azt írták hogy titokba vegye meg,de én nem merem,mert félek nagyon leszidna.

saját pénzemből finanszíroznám a kisállatot és anyának SEMMIT nem kéne belefizetnie,még csak gondoznia se kell,mert az az állat amit kinéztem nem igényel iszonyú nagy foglalkozást,mert egész álló nap alszik,de én akkor is foglalkoznék vele EGÉSZ nap :) a kutyám is egész nap alszik mégis szoktam vele foglalkozni egy 2-3 órát.:)

NAGYON,de NAGYON megköszönöm annak aki elolvassa amit írtam és még válaszol is rá :)<3



2012. aug. 18. 16:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
aki tud az még segítsen kérlek:)
2012. aug. 20. 14:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én Anyukám is ugyan olyan mint a tied utálja a házba az állatokat...Ne hagyd békén, reggel, este piszkáld, hogy mennyire szeretnél sünit. Ezt csináld 1-1.5 hónapig hidd el bele fog menni. Nincs olyan Anyuka aki ha látná, hogy ennyire akarod nem engedné...És csak piszkáld, mond neki, mond neki, piszkáld...:)Szerintem sikerülni fog...Nekem 1 évet kellett könyörögnöm, hogy belemenjen egy hörcsögbe...Aztán ő elpusztult és kaptam még utána 2 hörit, most meg már a Vadászgörényen gondolkodunk...
2012. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!