Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem becézget, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem becézget, és nem mondja, hogy szeret, ezért én sem merem. Ez normális? Rávegyem magam, vagy várjak, hátha kezdeményez?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, de soha nem mondta, hogy szeret, vagy hiányzom neki, soha nem becézget. Úgy voltam vele, hogy ameddig érzem, hogy fontos vagyok neki (és érzem) addig nem csinálok ebből problémát, mert úgyis többet ér, amit tesz, mint amit mond. Nem is baj, hogy nem mondja, de én már nagyon szeretnék néha ilyen "nyálasakat" mondani neki, egyszerűen kikívánkozik, de valami miatt nem megy. Hiába szeretném, nem jön ki a számon, fura lenne. Ez normális? Más is volt/van így ezzel? Szerintetek megtudnám törni valahogy a jeget?
2012. márc. 21. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:

* meg tudnám

bocsi

2012. márc. 21. 20:02
 2/6 Caos válasza:
Szerintem merj kezdeményezni! Teljesen megértem,hogy vágysz egy kis kedvességre szóban is. Főleg 1 év után.... Gondolom már vagytok annyira közvetlen kapcsolatban,hogy ezt elmondd neki is.. Amit most leírtál,nyugodtan oszd meg vele is! Kérdezd meg mi a véleménye erről,vedd rá magad a kezdeményezésre.Ne aggódj mert teljesen normális vágy ez a részedről,ha tényleg szeret akkor ez a minimum,hogy megértse. Ha már ezt a témát meg beszélted vele,nem lesz fura kiengedni mert számít rá ő is,és szerintem viszonozza majd. :)
2012. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is nehezen mondom ki ezeket a dolgokat, ellenben a párom szinte csak dobálózik velük. Persze érzem, hogy szeret, addig nem is gond. :)

Én ritkán mondom neki. Mindig ellágyulok, ha valami szépet mond és tudatom is vele, hogy jól esett, de én ritkán tudok neki ilyeneket mondani. Számomra ezek nagyon súlyos szavak és olyan lelki állapot, olyan alkalom kell hozzá, amikor valóban kitudom mondani. Ezt a párom is tudja, őt nem zavarja, hogy ilyen vagyok, annál jobban örül, ha kibukik belőlem valami ilyesmi. :)


Egyébként meg egyszerűen csak vegyél erőt és mond ki, nem olyan hatalmas dolog az. Amikor este fekszel mellette és hirtelen átvillan az agyadon, hogy "úristen de jó vele/mellette", akkor mond ki, hogy "szeretlek" és ennyi. Várd meg a reakciót. :) Ha pozitív, akkor pedig egyre fokozhatod a mondanivalóidat :)

2012. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden embernek más a szeretet nyelve, és nagyon sokan nem mondogatják, nem azért, mert nem szeretik a párjukat, hanem mert egyszerűen ilyenek. Van az a vicc is: pasi a nőnek: "amikor összejöttünk, mondtam, hogy szeretlek, majd szólok, ha változik a helyzet.. " :)

Szerintem amíg érzed hogy fontos vagy neki, addig nincs gond. Ha rosszul éreznéd magad attól, hogy te mondod neki, ne mondd, hanem éreztesd vele te is, ő azt jobban is fogja venni, mert ő így működik. Viszont ha szeretnéd kimondani, akkor mondd ki nyugodtan, nem kell erre rágörcsölni, csak ne vidd túlzásba!

2012. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet h nem az a tipus :D nyugi.. attól még szeret, sztem :D
2012. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én sokáig küzdtem ilyen problémával nagyon rosszul éreztem magam miatta még pszhiologushoz is mentem majd egy régebbi ismerösőmet kértem hogy mondogasson nekem ilyeneket aztán ő nem mondogatott indokként hogy én mondjak neki azt amit akarok aztán másnap taliztam vele és megmondtam neki hogy hiányérzetem van és hogy szomorú vagyok megkérdezte hogy miért én meg elmondtam nálam így tört meg a jég legalábbis azóta becézget :)
2012. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!