Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan kisemlős, akit nem...

Van olyan kisemlős, akit nem zavar ha huzamosabb ideig sötétben van?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja új albérletbe költöztem, ahol egy elég sötét szobában lakom, nappal ugyanolyan sötét van benne mint éjszaka, ugyanis semmi fény nem jön be az ablakon.

A suli mellé mindenféleképpen szeretnék magamnak egy kisemlőst.

Nem tud valaki olyat ajánlani, amelyik szereti / jobban viseli a sötét, vagy inkább jegeljem ezt az ötletet? Persze égetném a lámpát folyamatosan mikor otthon vagyok, de mikor suliban vagyok nem fog menni a dolog.

Otthon deguim vannak, őket nem szeretném felhozni és egy sötét szobában tartani. Valakinek valami tipp ?



2012. szept. 1. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, és olyan kisállat kellene, aki egyedül is elvan amíg nem vagyok otthon.
2012. szept. 1. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Hörcsög. Tök mindegy neki hogy sötét van-e, mert egész nap alszik, késő délután ébred fel és kezd mocorogni. Nem hinném hogy gond neki a sötétség. Elvan magában.
2012. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hörcsög számodra a tökéletes kisállat. Éjszakai állat, tényleg nem zavarja a sötét, olcsó, és elvan magának egyedül is.
2012. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb ötlet...:D
2012. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!