Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot kérjek névnapomra?

Milyen állatot kérjek névnapomra?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vannak halaim és azokat jól gondozom, de szeretnék valami más állatot is. Szerintetek mit kérjek? (Macska, patkány, madár, görény, madárpók ki van zárva!)Konkrét fajtákkal kérném! Ja és kertes házban élek. 12 éves lány. (Ezekkel a válaszokkal ne ajándékozzatok meg:Te még kicsi vagy, elég neked a hal... stb.)

2012. szept. 10. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hörcsög, tengerimalac
2012. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek a hörcsögöt ajánlanám.
2012. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát.
2012. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Tarts kígyót :) Pl. a gabonasikló nagyon szép

Én is 12 évesen kezdtem a kígyókkal foglalkozni, most 17 éves vagyok (lány) és idén már tenyésztettem őket.

Tudom, hogy sokan félnek tőlük, de azért mertem neked ajánlani, mert a kígyót nem írtad oda, a kizárt állatok közé :)

2012. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
törpenyuszi? De azt csak akkor ha tényleg van időd, és energiád, azért ezek az állatok mások mint a hal, rengeteg foglalkozást igényelnek. Ha nem vagy biztos benne hogy lesz időd rá, akkor én még a hörcsögöt ajánlom, esetleg valami egérfélét, azok is édesek:)
2012. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítva minél nagyobb a kiskedvenc, annál okosabb, és annál több törődést igényel. Te döntsd el, mennyit vállalsz. De még a legapróbb törpeegér is személyiség, és lehet őt szeretni!

Egyébként én kutyát, vagy valamilyen szőrös, közepes méretű rágcsálót ajánlok. (pl. tengerimalac)

2012. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Macska miért van kizárva? De ha csak azokat nem akarod, amiket felsoroltál, akkor kutya, törpenyúl, hörcsög, tengerimalac. Vagy ha esetleg szereted a hüllőket, akkor sikló, gyík. Nézz szét állatkereskedésekben. Meg amúgy is, neked kell tudnod milyen állatot akarsz, így nekiállni egy állattartásnak..pff
2012. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsög, degu, csincsilla. :)
2012. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Olyat kérj amit gondozni is fogsz megfelelően és lesz neki helye, stb. Mert azért egy hörinek elég egy kis olcsó ketrec, meg elvan magában, de a többi állat társaságot igényel, nagy helyet, több pénzbe is van. Nem ártana ha utánaolvasnál állatoknak ami tetszik és azt választanád ami neked megfelel... nekem így lett patkányom, mert az közepes méretű, okos, vicces, barátságos állat. De az nálad ki van zárva, szóval marad a törpehörcsög, aranyhörcsög, tengerimalac, degu, csincsilla, kutya, egér, nyúl, kígyó, gyík, sün. Meg nem tudom még mi van.... csiga.:)
2012. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Kutyát ,az a leghűségesebb és okosabb.
2012. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!