Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög terráriumban bebüdös...

A hörcsög terráriumban bebüdösödik?

Figyelt kérdés
Őszintén!

2012. szept. 25. 10:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem azon múlik miben tartod, hanem, hogy mennyit takarítod. Nekem sosem voltak büdösek a hörcsögeim terráriumban.
2012. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, takarítod-e rendesen. De pl, ha nagyobb a terrárium, kevesebbet kell takarítani. Ha kis helyen van, akkor naponta is akár ki kell szedni a kakás-pisis sarkot.
2012. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Maga a hörcsög nem büdös.

A vizelete okozza a bűzt.

Ha rendszeresen van takarítva a terrárium, akkor nincs kellemetlen szag.

Ez a titok.

Ha valaki nem takarítja a terráriumot, akkor igen, valóban nagyon büdös tud lenni.

2012. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ketrecben is büdös, ha nincs takarítva. De ahogy az előttem szólók is írták, nem a hörcsögnek van szaga, hanem a vizeletének. Úgyhogy ha rendszeresen van takarítva a helye, akkor nincs szaga, akármiben is tartod.
2012. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terráriumban van és nem büdös, hetente takarítom teljesen, kimosom meg minden. De inkább ajánlom hogy vegyél ketrecet. Egy megfelelő méretű terrárium iszonyat drága és se emelet, se megfelelő szellőzése nincs.
2012. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem malackám van terráriumba és ő 5 nap után büdi csak.

Tehát ha hörit tartasz az kisseb mint a malac ezért kevesebb a kelemetlen szag tehát ha 5-6 naponta cseréled akkor nem

2012. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálam most van höri ketrecben és terráriumban is. Soha nem büdösek. Havonta takarítom őket, mert hatalmas a helyük, így nagyon sok idő telik el, mire tényleg lesz szaguk. Nagyon sokan azt hiszik, hogy az állatok büdösek. Ez nem igaz! Ha megfelelően tartjuk őket, nincs szaguk, sőt egész kellemes friss forgácsillatuk van. :)
2012. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!