Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállat való nekem...

Milyen kisállat való nekem amit lehet babusgatni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem is patkány. Főleg a fiuk igenylik a simogatast, nekem is van, egyikuk mindig bemaszik az olembe, es oraat tud a pulcsimban aludni, nagyon ragaszkodoak :) a masik patim meg pici szoval eleg izgaga, o meg em igenyli ugy a dogonyozest, meg inkabb a jatekot szereti :) mindenhova kovetnek a lakasba, de meg a szabadn is, em szoknek el mert ok tenyleg szeretnek, es nem csak elviselik hogy simogatod eg babusgatod oket. Ha kivannak engedve le se tudom vakarni oket magamrol :)
2012. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hello,szerintem hörcsög annak rengeteg törődés,babusgatás kell.
2012. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tengerimalac, nyuszi :D
2012. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 -evo0616- válasza:
Nyuszi, tengerimalac, esetleg valami madár: kanári, papagáj, patkány vagy degu. Számtalan kisállat közül választhatsz. De azt ajánlom, hogy előbb olvass utána, mielőtt megveszed akármelyiket. S gondolj arra is, hogy már van egy kutyád. Tartsd szem előtt az ő nézeteit is.
2012. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 -evo0616- válasza:

Bocsi, nem vettem figyelembe, hogy ezt írtad: Milyen kisállat való nekem amit lehet babusgatni?

Mert akkor a madarak és a degu, nem nagyon jöhet szóba!

Bocsi még egyszer, amiért figyelmetlen voltam.

2012. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!