Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen körülmények között...

Milyen körülmények között lehet kismajmot tartani? és milyen engedélyek mellett?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Körülmenyek: dzsungel. Ha eleg nagy a dzsungel otthon (rendetlenseg), akkor jo. :D

Engedelyek: hat nem tudom, a hatarokon hogyan lehet athozni egy majmot, behozatali-kiviteli engedelyek... De lehet, fel sem tünik, ha emberruhaba bujtatod, hiszen vannak az arcon tulzott szörnövekedesüek...

Az viszont szinte biztos, hogy jol meg van adoztatva!

:D

2012. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz "kismajom" alatt?

Ilyen állat nem létezik.

2012. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kismajmot irtam mert nem gorillára gondoltam de ha jártál már állatkertbe vagy állatkereskedésbe biztos láttál már olyat vagy ha nem is ott a filmekbe biztos:)
2012. okt. 25. 14:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Varj csak! Amerikaban lehet, legalabbis a filmekben lattam mar csaladi környezetben majmot azt hiszem, igy nem is olyan keptelenseg. :)

Ezeket a linkeket hozta ki nekem a google, itt böngeszhetsz, valamint kb. 5 kerdes a gyak.kerdeseken is:

[link]

[link]

www.ketpo.hu/doc/3/alap%20rendelet.doc

[link]

2012. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. voltam
2012. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de állatkereskedésekbe nem lehet kapni?
2012. okt. 25. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, szóval szerinted van gorilla és van kismajom. Maradj a plüssállatoknál...
2012. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A Tengerész ***** válasza:
Nehéz körülmények közt. Arra számíts, hogy állandóan vele kell lennie valakinek és összeszarik mindent. Behozni csak érvényes állatorvosi papírokkal szabad. Ja és ha csak rengeteg pénzed van, mert minden betegséget elkap és az állatorvos egy vagyon. És kisgyerek ne legyen a közelben, mert támadja konkurensnek vélve. Hirtelen más nem jut eszembe, de van még pár tucat hátránya.
2012. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kutyus70 válasza:
Lehet, hogy "legálisan" van valami mód rá. De szerintem soha az életben nem fogod megteremteni neki azokat a körülményeket, melyekre szüksége lenne és jól érezné magát. Tudod a vadonban, dzungelben, tengerben élő állatoknak akkora a mozgásterük, hogy azt lehetetlen házilag biztosítani nekik. Ha mégis tartanál mondjuk egy majmot, az felérne az állatkínzással. Nekem az a véleményem, hogy ha tényleg szereted a majmot, akkor sosem teszel ilyet vele...
2012. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet tartani: Schirillának három is volt.
2012. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!