Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec megfelelő egy...

Ez a ketrec megfelelő egy aranyhörcsögnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Hosszúság: 46 cm

Szélesség: 29 cm

Magasság: 58 cm



2012. nov. 24. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, és ez veszélyes is neki.

Egy aranyhörcsög ilyenben érezné jól magát:

[link]


Vagy esetleg még ez is jó neki:

[link]


Viszont a mókuskereket azt le kell majd cserélni egy nagyobbra, aminek minimum 19 cm-es az átmérője!

2012. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, elég magas forma ez a ketrec. Ha jól tudom, a hörcsögök nem érzékelik, hogy milyen magasan vannak, és ebben ugye tud akár fél métert is esni, az pedig nem kevés.

Ha emeleteset szeretnél (miért is ne), akkor az általad linkelthez hasonló árban van pl ez: [link]

2012. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapterületében legyen minnél nagyobb, annál kevésbé fog unatkozni. És inkább a földszintes ketreceket/terráriumokat ajánlom, mert az idióta tervezők azzal nem szoktak számolni, hogy a hörik lába beakadhat a rácsok közé, és akár amputálni is kellhet emiatt nekik. Az én hörimnek is számtalanszor beakadt a lába, de az szerencsének köszönhetően sosem esett baja.
2012. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Akkor inkább nem veszem meg...

Az 1. ketrecre nincs pénzem, viszont a 2-ra már igen...


2. válaszoló: Az is nagyon jó ketrec!


3. válaszoló: A hörik, a természetben a föld alatt 'emeletes' járatrendszereket csinálnak, ezért is jók az emeletes ketrecek. de miért akadna be a lába? Nem rácsos-emeleteset akarok venni!

2012. nov. 25. 13:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Am első válaszoló: Láttam azt a kereket valóságban és hatalmas!
2012. nov. 25. 13:34
 6/7 anonim válasza:
Szerintem fölösleges emeletes,meg ilyen hülyeségekkel (már bocsánat) felszerelt ketrecekért pénzt kidobni.Elvileg a hörcsög akkor érzi jól magát,ha minél természetesebb a lakóhelye.Ha mindenképp ragaszkodsz a csőrendszerhez,akkor azt meg tudod csinálni WC papír gurigából is,aminek az ára szinte 0.
2012. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Egyáltalán nem felesleges. Papírgurigából nem lehet kanyarokat csinálni, és a ketrecen kívül se tud futni. És ismétlem: a hörcsögök a természetben, a föld alatt 'emeletes' járatrendszereket csinálnak, a csőrendszer meg ehhez hasonlít.
2012. nov. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!