Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség!? Hogy tudnám meggyőz...

Segítség!? Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy megengedjék a vadászgörénytartást?

Figyelt kérdés
Már voltak állataim (jelenleg is vannak, de nincs "mini-állatkertem" :)), nem most szeretnék belevágni a görcsök tartásába, de a közeljövőben biztosan. (Róluk már elolvastam mindent de jelenleg is tanulok). Szóval mivel vannak állatok a családban már tudják, hogy teljes mértékben odafigyelek rájuk, takarítom a helyüket és utánuk ha történnek balesetek stb. Tudják és mondják is, hogy jó gazdi vagyok, ezzel nincsen gond, hogy úgy éreznék elhanyagolom vagy nem foglalkozom az állataimmal...

2013. jan. 7. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem tudom még aktuális-e nekem is most sikerült meggyőzni a szüleimet még 12 évesen elkezdtem bombázni kérdésekkel aztán 2 évig semmit se vettem magamnak hogy összegyűljön a pénz és még nyári munkát is vállaltam aztán eljött a szülinapom és íme azt mondták megveszik a görit még kell gyűjtenem szóval de végül happy end lett
2013. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!