Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy tengerimalac? Miért?

Hörcsög vagy tengerimalac? Miért?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam? Mindkettőről jó dolgokat hallok de nem tudom melyik lenne jobb választás. Fontos tényező nálam még, hogy lehetőleg ne legyen büdös.(persze hetente takarítanám)

Az is fontos, hogy van két kishugom, akik biztos gyappasztani fogják. Szerintetek e szempontok alapján melyiket válasszam?:)


2013. febr. 4. 17:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nézz szét Vatera, Tesz-vesz és hasonló oldalakon.
2013. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján,szerintem a hörcsög ideálisabb lenne.Egy malac unatkozik és sokat visít mi igy jártunk anno.Ez a ketrec kicsi.Bele kerül:házikó itató etetö tálka és meg se tud moccanni szegény.

A hörcsög nem "beszédes típus" és a kiadások sem lennének nagyok (ketrec probléma).

Nem tudom hány éves vagy de az én 11 éves fiam délután 5 ig a tanulás miatt amúgy sem ér rá a hörcsöggel játszani.Mire kész a lecke addigra a höri is ébredezik és kezdödhet a játék.

Fontos,ha egy jókedvü egészséges háziálatot akarsz elegendö helyet (ketrec méret!)biztosítani neki.

2013. febr. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én igazából már döntöttem a tengerimalac mellett és azt is eldöntöttem, hogy a papámmal csinálunk neki ketrecet. Megpróbálunk minél nagyobbat, hogy jól érezze magát, de minden nap sokat foglalkoznék vele így remélem a visítás is elkerülhető. Már csak az etetéssel nem vagyok tisztába. valaki segítene?
2013. febr. 9. 11:12
 24/24 anonim ***** válasza:

Akkor azt még tudnod kell,hogy a tengerimalac a hörcsögnél büdösebb mert ö nem szokik egyhelyre wc-re így heti 2-szer takarítani kell.

A hörcsögnél elég a wc-t naponta´(homokot cserélni).

jó ötlet a barkácsolás!

2013. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!