Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot lehet egyedül...

Tengerimalacot lehet egyedül is tartani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy inkább párban kéne, de van olyan aki csak egyet tart?
2013. febr. 4. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy malackám, egyedül van :) Teljesen rendben érzi magát, jobban kötődik hozzám, mint párban kötődnek az emberhez. Ezt onnan tudom, hogy apukámnak is volt vagy öt malaca, (először kettővel kezdte, aztán szaporodtak) és elnézést a kifejezésért, le se sz*rták. Agresszívabbak is voltak vele szemben, mert ott vannak egymásnak.Én a malackámmal nagyon sokat foglalkozok, kiveszem, együtt pihenünk, semmi baja nincsen.
2013. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos:) Én is szeretnék egy malackát, de nem tudom, hogy egyet vagy kettőt. Ja és köszi a gyors válaszért:))
2013. febr. 4. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért én mégis inkább kettőt javasolnék, két egyneműt. Az tény, hogy egyke malac jobban kötődik a gazdihoz, de a legjobb indulattal se tudnál helyettesíteni egy másik malacot. Nekem volt egy ideig egyke malacom, aztán kapott társat, teljesen máshogy viselkedett, sokkal felszabadultabb lett vagy hogy is mondjam... Az pedig hogy melyik félősebb, elutasítóbb, az jellem kérdése. Most is két tengeri disznóm van, már párban hoztam el őket, az egyik bújósabb, a másik félősebb, pedig egyik sincs jobban ajnározva, mint a másik. Egyszerűen ilyen a természetük.
2013. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párban mindenképp jobb lenne. Egyneműek legyenek. :) Fontos, hogy legyen nagy helyük, és sokat foglalkozz velük. Nekem 4 malackám van, mind a 4 kötődik hozzám nagyon :)Kettő közülük ilyen simogatósabb fajta, jönnek, másznak a hasamra, kettőt meg alig lehet elkapni. Minden malacka egy külön egyéniség :) De párban jobban érzik magukat, ez tuti :)
2013. febr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettőt mindenképp, az ember nem pótolhatja a malactársat.
2013. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm:)
2013. febr. 5. 14:29
 7/7 anonim válasza:

persze !! egyértelműen tarthat 1 tengerimalacot!!

ha 2 van nagyon nyüszögnek szóval 1 tengerimalac= 1 angyalka!!! jól fogsz vele járni

2013. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!