Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik vegyem szetintetek?...

Melyik vegyem szetintetek? (nyúl eledel)

Figyelt kérdés

Versele-Laga Cuni Fit nyúleledel 5kg-os - 1.166 Ft-ért,

Versele-Laga Cuni Nature nyúleledel 750g-os - 975 Ft-ért,

Versele-Laga Cuni Nature nyúleledel 2,5kg-os - 2.895 Ft-ért


Ugye a 750g-os az elég kevés! De a 2,5kg-os nem sok? Vagy ugy jó ha azt veszem? De azzal meg az a baj, hogy 2,5kg-os és 2895 Ft-ért van a másik meg 5kg-os és csak 1.166 Ft-ért van (de az meg nagyon nagy mennyiség, és ha sokáig tartom bemolyosodik!) De ha meg 750g-osból veszek 2 csomagot az ugye, 1,5kg 1.950 Ft, de annyiért (sőt, kevesebbért!) kapok 5kg eledelt is!

Tehát árban mindenképp a Cuni Fit érné meg, de az ugye 5kg-os és az sokáig elég lenni, ezáltal, sokáig is állna!

Na, ilyenkor mi van?



#nyúl #eledel #nyúl eledel
2013. márc. 13. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül olcsóbb, sokkal szarabb. Én a Cuni Completet-et ajánlom, láthatóan szebb lett a szőre.

[link]

2013. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A Halywood táp is nagyon jó. Kifejezetten tenyésztők véleménye alapján állították össze törpenyulaknak és nincs benne semmi felesleges cucc. Nem is drága.
2013. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha keverném a Versele-Laga Cuni Nature-t és a Versele-Laga Cuni Complete-t?
2013. márc. 13. 11:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Mivel 90 napos a szavatosági ideje az állat eledeleknek,én a Cuni Fittet venném több okból.Először is jobb ha tovább kap egy állat azonos minőségű eledelt,ezáltal nagyban megakadályozva az esetleges gyomor és bélrendszeri bajokat.Másodsorban ketrecben tartott nyuszikák nagyon hajlamossak az elhízésra és gyakori a cukorbetegség illetve más anyagcsere betegségek ha energia dús ropit kapnak.Harmadszorra nagyon fontos hogy sok sok nyersrostott tartalmazzon mivel a nyuszik eleve fűvel fakéreggel táplálkoznak.
2013. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt így nem teljesen értem, egy 5 kilós táp kizárt, hogy 90 nap alatt elfogyjon. Vagy én értem félre?
2013. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Napi 55 gram nem túl sok
2013. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
épp az a baj, a Cuni Fit-tel, hogy az csak 5kg-os csomagban van, és ha sokáig áll még bemolyosodik
2013. márc. 13. 11:36
 8/16 anonim ***** válasza:
De figyelembe kell venni pl.,hogy növendék vagy kifejlett állatról van szó,lakásban vagy kertben fog élni télen vagy nyáron,egyedül vagy lesz társa is stb.Tehát a legjobb ha ott kérdezed meg ahol a nyuszit vásárolod.
2013. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A gyártó garantálja a minőséget a szavatosság lejártáig.
2013. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

növendék, lakásban fog élni, egyedül lesz (legalábbis most!, később majd meglátjuk mit hoz a sors! :)

megkérdeztem, az mondta, hogy Versel-Laga tápot kap!

2013. márc. 13. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!