Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valakinek ehhez hasonló...

Van valakinek ehhez hasonló állathordozója? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



Problémám az, hogy van egy nyuszim, akit nyáron el kéne szállítani az ország másik végébe.. mivel vonattal megyek, és ICvel, (ahová nem lehet állatot felvinni) minél inkább olyat keresek, ami hasonlít egy táskára és nem egy állathordozóra, nehogy észre vegyék.. gyorsvonattal biztos nem megyek, mert ott nincs klíma, szegény nyúl megsülne..

Kérdésem az, hogy ha ne adj Isten bepisilne, át fog ázni a táska? Mert az elég kellemetlen lenne. kb 5 órát fogok utazni ahol átszállás is lesz úgyhogy pisilni szerintem minden féle képp odafog, csak nem tudom átázik e...:/ Mert ha átázik és büdös is lesz miattam a vonaton, az elég kellemetlen lesz.. (nejlont nem tudok alá rakni mert megeszi.. )


A tapasztalatokat és különböző ötleteket előre köszönöm:)



2013. ápr. 28. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Urginak ilyen van. Teljesen jól működik. Én egy türcsit berakok az aljába, de csóri nem pisil, nem kakil amíg haza nem érünk... Akkor se, ha órákig vagyunk távol.

A nejlon egyébként a miénkbe be van építve.

2013. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vigyél cseretörölközőt, és cseréld ki alatta az átszálláskor, ha addig bepisilne. A pisist meg kösd bele egy nejlonszatyorba.
2013. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem nem ilyen van de az én nyuszóm se pisil amíg után vagyunk, vagyis a leghosszabb az úgy volt hogy 3 órát utaztam és még kb 2 óra volt h wc-hez jutott mert ballagásra mentem, pár szem bogyó a max ami volt a szállítóba, de én is vittem cseretürcsit meg kukászsákot :)

remélem nem szúrják ki, hogy ki lakik benne, de am jegyespalackkal simán kibírná sztem :) szóval vigyél magaddal fóliába tekerve egy teljesen befagyott fél literes üveget meg egy rongyot, kicsi türcsit amibe belecsavarod, ha esetleg átültetnének a sima fülkébe :)

2013. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi ötleteket, csak az a baj, hogy iván nem egy átlagos nyúl.. ha beraknám a törölközőt alá, az lenne az első, hogy egy galacsinná kaparná össze.. a palackot meg szétrágná...

Arra gondoltam még, hogy az alsó rész anyagár felvágom, és rakok bele nejlont hogy vízhatlanabb legyen, majd visszavarrom... de még így is félek hogy körbe az oldalánál ahol a varrás van átázik..:/

2013. ápr. 29. 16:52
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem ő sem pisil utazásnál, de ez sajnos csak ott derül ki.
2013. ápr. 29. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod Ivánt, akkor előtte tegyél egy próbát, tedd bele egy pár órára, sétálj vele, aztán majd kiderül mi történik.
2013. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de még nincs ilyen hordozóm.. ezért nem tudom érdemes e megvenni..
2013. máj. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!