Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem szeretik a rubin...

Miért nem szeretik a rubin szemű hörcsögöket az emberek?

Figyelt kérdés

Több helyről is hallom, hogy a rubin (piros, bordó) szemű hörikéknek nehéz gazdit találni (Egy kereskedésben több mint fél évet volt egy rubin szemű höri) és, hogy sokan félnek tőle meg ilyenek. Pedig szerintem, olyan szépek és különlegesek! *o* Nemsokára lesz piros szemű hörikém, és nem tudom mit fognak szólni itthon... :/

Szóval csak annyit szeretnék megtudni, hogy nektek tetszik-e volt-e már, stb. :)



#hörcsög #törpehörcsög #piros szemű hörcsög #rubin szemű hörcsög
2013. máj. 15. 09:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy hogy piros vagy barna szemű a hörcsög, az a lényeg hogy aranyhörcsög legyen! :)

Nekem volt már ilyen is, meg olyan is.

Olyan is, aminek csak néha tűnt pirosas beütésűnek a szeme. Szerintem ugyanolyan cuki mindegyik!

2013. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A dzsungira voksolok! :)
2013. máj. 16. 10:47
 13/16 Nyitrai János ***** válasza:
NÉZD! Ízlések és pofonok... szerintem az emberek nagy része azért nem szereti mert szokatlan vagy undorítónak tartják... -_- szerintem is cukibbak a feketeszemű hörik,és eddig is csak olyanom volt. De ha neked tetszik akkor nem mindegy h mit gondolnak? :D
2013. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nyitrai János ***** válasza:
18%
NÉZD! Ízlések és pofonok... szerintem az emberek nagy része azért nem szereti mert szokatlan vagy undorítónak tartják... -_- szerintem is cukibbak a feketeszemű hörik,és eddig is csak olyanom volt. De ha neked tetszik akkor nem mindegy h mit gondolnak? :D (like légyszi ha hasznos volt)
2013. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem albínó görényem van. Jöttek olyan szöveggel már oda, hogy nem szívta e ki a véremet (nem, nem vámpír), vagy hogy ez agresszívabb mert piros a szeme...Szegénykém pedig szelídebb, mint egy plüss görény.
2013. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Biztosan gyönyörű!!! :3 Engem elbűvölnek a piros szeműek... Legyen az bármi... (Mondjuk mint feljebb írtam tengerimalacból pl eddig nem láttam szépet ők nem jönnek be.. :P )
2013. aug. 28. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!