Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma kaptam 2 tengerimalacot....

Susogosmacko kérdése:

Ma kaptam 2 tengerimalacot. Hogyan szelidítsem meg őket?

Figyelt kérdés
Vettem nekik itatót,tápot meg ilyen pogácsát,van bent nekik alma de állnak egy sarokba és néznek. Beszélek hozzájuk de semmi. MIT CSINÁLJAK?

2013. máj. 31. 19:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
5 hónaposak,lányok. De sehogy se akarnak inni. Hiába tuszkolom az itatôt a szájukhoz. Az edénybe meg belekotorják a forgácsot.
2013. jún. 2. 09:49
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban is írj a Gemon fórumra! Adnak majd tanácsokat, az egyik ilyen hogy az almacikket az itató csövéhez kell dörzsölni, vagy rányomni. Muszáj inniuk!
2013. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Má azt is próbáltam csak ubival de még akkor se.
2013. jún. 2. 10:03
 14/22 anonim válasza:
először az enyém sem ivott (pedig tudta h ott van víz és tudta már használni) csak gondolom nagyon félt és napról napra azt vettem észer h egyre több víz hiányzik az itatóból ugy h fognak inni de ha még nem tudják használni az itatót akkor oda kell rakni a szájukat az itató csőréhez és utána már fogják tudni csak valószíűleg azért nem mennke oda mert nagyon félnek.
2013. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Oké,remélem fognak inni. Már második napja vannak itt de már látom a változást a viselkedésükön. Remélem az ivás is ilyen lesz.
2013. jún. 2. 12:55
 16/22 A kérdező kommentje:
Már szerencsére isznak.
2013. jún. 2. 19:27
 17/22 anonim ***** válasza:
Állatorvostól kérj tanácsot! Tudják mit kell tenni! Ha nem szomjasak, akkor nem szomjasak..Várni kell...!Füvet adhatsz nekik!Eső után!Mert akkor nedvesek még!
2013. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az előző teljesen hülyeségeket írt, nehogy halgass rá... -_- A vizes fűtől betegek lesznek, és az itatóból mindenképp kell inniuk.
2013. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Oké,vizes fű kizárva.. Már szerintem isznak,mert úgy tűnik mintha rágnák a csövet de fogyik belőle a víz úgyhogy isznak.
2013. jún. 12. 21:24
 20/22 anonim ***** válasza:

Cseréld a vizet mindig frissre, akkor is, ha nem fogy.

Jönnek a meleg napok, lehet, hogy akár naponta többször is meg kell töltened az itatót.

Már most találd ki, hogy hogyan fogod őket hűteni a kánikulában, van rá több módszer, a hideg vizes palacktól, jégakkutól kezdve a hideg járólapig.

2013. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!