Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segitség! Apa megakarja enni...

Segitség! Apa megakarja enni a törpenyulamat!? Mit csináljak, Hoygan védhetném meg?

Figyelt kérdés
Apukám azzal fenyeget már egyre többször hogy majd valamelyik nap mikor haza jövök akkor a nyúl már az asztalon fog gőzölögni és hogy készüljek fel ráadásul szakács az egyik foglalkozása (most edzőként dolgozik délután) szóval komolyan megcsinálja és komolyan is gondolja és annyira félek már haza jönni és nézni hogy él-e még.Mit csináljak?Iskolába járok nem tudok itt őrködni elvinni sem tudom magammal.:(
2009. okt. 14. 16:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*hogyan
2009. okt. 14. 16:05
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd komolyan!!! Tuti csak viccel!!
2009. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne izgulj szerintem nem fogja megfőzni...:D vagy kérdezd meg, hogy miért akarná?! Lehet, hogy csak ugrat vele... beszélj vele mindenféleképpen! Sok sikert.;)
2009. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mert hogy szerinte büdös (a szobámban van és az emeleten vagyok ő a földszinten) meg hogy drága az etetése.miközben nem is ő fizeti.
2009. okt. 14. 16:11
 5/20 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat:) 15/L
2009. okt. 14. 16:11
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Először jót mosolyogtam a kérdéseden,de aztán rájöttem nem olyan vicces,mond meg az apádnak hogy üzenem hogy egy gyereket ezzel fenyegetni,és rettegésben tartani,nagyon meggondolatlan,tisztességtelen,és szemét dolog.Főleg ha komolyan is gondolja.Nem hiszem hogy ő a te helyedben szeretne naponta ilyen rettegésben,szorongva hazamenni az iskolából.Lehet hogy még a suliban is csak ezen jár az eszed,az pedig a tanulásod rovására megy...Inkább máshogy próbálgassa a nevelési eszközeit,mert ez nem célravezető.
2009. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,viszont ha büdös azon te változtass,tessék gyakrabban takaritani! Az etetése meg nem hiszem hogy az a pár száz ft olyan nagy gondot okozna...
2009. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
kérdés, hogy mennyire ragaszkodsz a nyuszihoz? Ha nem annyira, akkor ajándékozd oda egy barátnődnek, ott nagyobb biztonságban lesz és te is megnyugszol.
2009. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat:) Igen elgondolkodtam hogy elkéne ajándékozni de annyira imádom meg az is egy lehetőség hogy oda adom anyukámnak (jelenleg külföldön dolgozik) és ott ellehetne de az meg kicseszés lenne rásózni bár legalűább nem lenne egyedül.Most már egyre gyarkrabban takaritom is ebből kifolyólag de azért most tört rá mert folytona szobámban van mert itt van a számitógépem az övé meg nemrég tönkre ment és nem akarja megcsináltatni.
2009. okt. 14. 16:22
 10/20 A kérdező kommentje:
*kicsit ideg vagyok bocsi a helyesírási hibákért
2009. okt. 14. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!