Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segitség! Apa megakarja enni...

Segitség! Apa megakarja enni a törpenyulamat!? Mit csináljak, Hoygan védhetném meg?

Figyelt kérdés
Apukám azzal fenyeget már egyre többször hogy majd valamelyik nap mikor haza jövök akkor a nyúl már az asztalon fog gőzölögni és hogy készüljek fel ráadásul szakács az egyik foglalkozása (most edzőként dolgozik délután) szóval komolyan megcsinálja és komolyan is gondolja és annyira félek már haza jönni és nézni hogy él-e még.Mit csináljak?Iskolába járok nem tudok itt őrködni elvinni sem tudom magammal.:(
2009. okt. 14. 16:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ugyanez volt a kutyusommal, apukám nem szerette, meg veszekedtünk miatta folyton. Én ezért elajándékoztam, és azóta minden rendben a családban, úgyhogy szerintem neked is ez lenne a legjobb.
2009. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
:( sajnos ezt be kell látnom nagyon rossz
2009. okt. 14. 16:26
 13/20 anonim válasza:
86%
Add be faterodnak, hogy a nyuszimuszi tápban kis mennyiségekben toxinok vannak, ami ugyan őt magát nem károsítja, és előbb utóbb immunis lesz a szerre. Ha megenné akkor mérgezést kapna tőle. No így tuti nem eszi meg a nyulambulamot :D
2009. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Pont ezt akartam mondani... Mond meg neki, hogy olyan kajája van, ami egy időután beivódhat a szervezetébe, és a húsába is. Tehát, ha megeszi valaki, mérgezést kaphat. Na, ezekután, nem hinném, hogy majd a te nyúl husodra fog majd éhezni...:D
2009. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
:)) köszi ez nagyon jó ötlet de tényleg mondani aakrtam neki azt is hogy a törpenyúl husa nem ehető mert nem oylan mint a házinyúlé hátha beveszi és megmaradhat a tapsifüles is:)
2009. okt. 14. 16:37
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

tartsd tisztán a nyuladat! Kínosan tisztán. Nem megenni akarja, hanem rávenni, hogy gondosabban ápold!

A törpenyúl nem ennivaló.

Mondd apunak, hogy ez impotenciát okoz!

2009. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

A párom mindig a macskából kíván kesztyűt készíteni. Mert a macska felment az ágyra.

A tengerimalacoknak meg az összecsukható kisásóját mutogatta folyton, pedig azok csak büdösek voltak.

A férfiak ilyenek: az ősi vadász megszólal, ha nálánál kisebb állatot lát! Tartsd nagyon tisztán, és nevess apud viccén!

Figyeld meg a fiúkat: azoknak is folyton ilyen vicceik vannak! Ez amolyan férfihumor. De jel, hogy idegesíti a büdösség.

2009. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat!! De kijelentem :A NYÚL NEM BÜDÖS!!!Van egy alap szaga ami akkor is van miután kitakarítom de nem büdös mert rendszeresen takarítom.És ezért is idegesít hogy yilen abszurd kifogásokkal jön a nyúl ellen.
2009. okt. 14. 16:58
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
a nyuladnak ennyivolt felfogják tálalni nyúlpörköltnek.:(
2009. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy kannibalizmusra vetemedsz ha megeszi..megfőzöd apudat teis, mert a nyulad csak benned élhet tovább ha ő megette XD ettől tuti betojik apud aztán nem szol többet be
2010. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!