Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a törpenyúl...

Mi a véleményetek a törpenyúl ketrec nélküli tartásáról?

Figyelt kérdés

Tart valaki itt így nyulat, hogy nincs ketrece?

Nem rossz a nyúlnak, hogy nincs kifejezetten személyes szférája?


Én úgy csinálnám, hogy vennék neki egy kis faházat, és kész. Ez az övé.

A kábeleket meg beraknám ilyen elvezetőbe.

És egész nap birtokolhatná a szobát.



2013. júl. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem jó ,hogy ha veszel neki egy ketrecet maximum lerakod a földre és állandóan nyitva hagyod ha akar kimegy ha akar bemegy és legalább tud hol szarni. :-D

Az eggyik barátom is így csinálja ,tökéletesen beválik. Jó hogyha a ketrecben van ház, meg legalább a szénát nem hordja szana szét a szobában hanem a ketrecben marad.

2013. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem van egy két éves törpenyuszim,és nincs ketrece.Teljesen jól elvan így szabadon.Lakásban is van,de ha úgy tartja kedve,kimehet az udvarra is .Megtanulta kinyitni a szúnyoghálós ajtót,okos kis állatka. Két kutyát is tartunk,mellette,de soha nem volt belőle probléma,nagyon jól kijönnek egymással.Van személyes szférája így szabadon is,jól ki tudja választani magának a kedvenc helyet.Imád a gardróbba ücsörögni.Azért szerintem csak olyan nyuszit lehet teljes biztonsággal szabadon hagyni,amelyik nem rág vezetékeket.Szerencsére az enyém ilyen.Imádom nagyon!:)
2013. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyél egy ketrecet neki. Beleteszed neki a takarmányt, a szénát és oda bármikor beteheted ha úgy adódik. Amikor már olyan a nyúl hogy bízik benned, és szelíd akkor ki lehet engedni, utána lényegében bármikor belemehet a ketrecbe ha akar. Én például azt sem szeretem, vagyis annyiból nem tetszik, hogy aki nagy papagájt tart kint a szobában, nem vesz neki kalitkát. Soha nem szabad! Valami mindig legyen amibe bele tudod tenni.
2013. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlott venni egyet. Gondolj arra, hogy amikor hazahozod, még valószínűleg fél tőled, és kell egy kis idő neki, amíg hozzászokik az új környezetéhez is. Neki is, és neked is jobb, ha ekkor ketrecben van. És természetesen később is kihasználja, rakhatod bele az etetőjét, itatóját, WC-jét, és egy faházat alvóhelynek. Hozzám szokott néha jönni egy olyan vendég is, aki fél a nyulaktól, ilyen esetben kötelező a ketrec.

Nem tudom, hogy milyen a lakásod, és mennyire tudod átalakítani a nyuszinak, de én nagyon ajánlom, hogy vegyél mellé ketrecet.

2013. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, jobb lenne egy ketrec is a faház mellé, ha nem akarod utána az egész szobát a kakitól takaritani :)
2013. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szobatiszta, így is egész nap kint van, és még egyszer sem szart ki, de még a ketrecébe is csak a vécébe végzi.
2013. júl. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!