Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a nyuszival most,...

Mi legyen a nyuszival most, hogy a fiam "megunta" és nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Igazából mélységesen szégyellem magam emiatt mert nagyon elítélem azokat az állattartókat akik lepasszolják az állatot ha már terhükre van. A férjem vette ezt a nyuszit a fiamnak 5 évvel ezelőtt aki akkor volt 13 éves. Én nagyon elleneztem mert tudom mekkora felelősség egy állat és sejtettem hogy a fiam nem lesz kitartó állattulajdonos. Ennek ellenére a férjem megvette a nyulat azzal a felkiáltással hogy a nyúl úgyis csak pár évig él, fiam nagyon örült is akkor. Teltek múltak az évek, a nyuszi még köszöni jól van, viszont a fiam felnőtt, nagykamasz lett és eljutottunk odáig hogy már magasról tesz a nyúlra. Nem foglalkozik vele, nem takarítja, felé se néz hetekig, ezáltal persze ez is rám maradt. Őszintén szólva nekem se időm, se kedvem vele foglalkozni, kinek tudnám odaajándékozni? Már kérdezősködtem az ismerősöknél, de senki nem tart rá igényt. Adjak fel hirdetést? Nagyon sajnálom a nyuszit és nagyon szégyellem magam emiatt a fiam helyett is...
2013. júl. 18. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A torpenyul.hu oldalon van egy olyan lehetőség, hogy felrakod az örökbe fogadható nyuszik közé a képét. Elég sokan látogatják az oldalt, hátha valakinek megtetszik. Ott le tudod írni a képéhez is ezeket, hogy sajnos nincs rá idő stbstb. Így lehet, hogy még hamarabb "elkel". Általában oda normális, nyusziszerető emberek járnak, így tényleg olyan fogadja örökbe, aki meg akarja menteni a nyuszidat.
2013. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!