Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ilyen ketrec megfelelő 2...

Egy ilyen ketrec megfelelő 2 tengerimalackának?

Figyelt kérdés
úgy értem h teszek be almot,vizet,enni és már mehet is bele a malac?nem kell semmi más?jaa és föl tud menni az etetőhöz?mert elég meredeknek tűnik

2013. aug. 10. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs kép hozzá..de egy búvóhely még kéne bele.
2013. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen ketrec??
2013. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így nem tudunk a kérdésre pontos választ adni. 1. Mekkora a ketrec? 2. Képet tudsz küldeni?
2013. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

jah bocsi kimaradt :D

2013. aug. 10. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Méretre jó és amúgy ott a bújó is (egyik válaszolónak) és szerintem feludgik.. :) Nagyon fürgék a cocik.. :3
2013. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkaptam az üzit:) Nekem ugyan ilyenekm van csak 120-asból. Felugranak az emeletre, enyéim helyből ugrálnak le-fel. Szóval ne félj, fel tudnak rá ugrani és szerintem fel is fognak:D Szerintem meg tök jó hogy az edény is fent van, mert nem tudják belerúgni így a forgácsot. Egyébként az önitató amit adnak hozzá az nem jó, mert nyuszinak van és így nagyon nagy neki a csövének az átmérője amit nem hinném hogy kényelmesen be tud kapni a malac, így érdemes egy másikat venni:)
2013. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!