Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék emeletet csinálni...

Kutya222 kérdése:

Szeretnék emeletet csinálni rongybol csináltam dde nem mászik fel segitetek?

Figyelt kérdés
szoval nem mászik fel és szerintem azért mert ruhábol van valami vidi hogy csináljak emeletet mert nem tudom a ketrec kb 40 cm ér magas ezért gondoltam egy emeletre ketten vannak fábol szeretnék késziteni

2013. aug. 11. 22:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9 es el se olvastam tudom hogy kel tartani és ha nem vlt mibe ez jutott eszembe nemrég kaptam öt napja szoval nagyobat akarok csinálni apával de nem az volt a kérdés hogy csináljak és tanulj meg olvasni !!!!!!!!!
2013. aug. 14. 12:34
 12/20 anonim ***** válasza:
Tudom mi volt a kérdés, és előtte már válaszoltam is rá:) Mellesleg ha annyira értenél hozzájuk tudnád hogy ha kapsz egy tengerimalacot minimum 1 hétig nem kéne őt zargatni hogy megszokja a környezetet stb.. Fogd már fel hogy gőzöd nincs a malac tartáshoz, és azt sem tudod mi fán terem. Biztos egy kis 12 éves kölyök vagy aki itt teszi az ágyat tudás a háttérben meg 0.
2013. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
te meg fogdmár fel h nem érdekelsz nagyobatt fogunk csinálni érted NNNNNAAAAAAAGGGGGGYYYYYYYYOOOOOBBBAAAAAT FUJ DE ELEGEM VAN AZ OKOSKODOKBOL B***+ mi a farcnak irogatsz unatkozol meny és beszéd meg a lelki promlémádat anyucidal de rolam le het száli!!!!
2013. aug. 14. 15:02
 14/20 anonim ***** válasza:
Úristen-.- Ember, keresd fel a háziorvosod! Bár a neved is már mutatja hogy egy kutya vagy, szóval takarodj a helyedre;) És bocs hogy értek a malacokhoz nem mind egyesek...Ja meg bocs hogy tudok helyesen írni:P Amúgy meg tudod, ennek az oldalnak az a lényege hogy a kérdésedre érkeznek válaszok... Ha nem bírod a kritikát, miért vagy itt? Lódulj innen te senkiházi. Kinek érzed te magad? Előbb tanulj meg írni, kezeltesd a dührohamod, aztán tanulj meg a malacokkal kapcsolatos 1-2 információt.;)
2013. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

16:30-as.Egyet értek veled!Engem is állandóan leugatnak az oldalon,hogy ne okoskodjak.De ha egyszer értek hozzá...!

Amúgy tenyésztő vagyok.És ha már makacs taknyosokról van szó,ezt olvasd: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__4711104-s..

Szerintem ez a kölyök is borzalmas!


Kérdező.

1. Jó nagyobbat csináltok,de hogy gondoltátok hogy az a hörcsögketrec jó egy malacnak?

2. A tengerimalac társas állat!!!ARANYSZABÁLY:MIN. 2 MALAC VAGY 0!!!DEPRESSZIÓS LESZ A MALACOD ÉS MEGHAL!!!Egy csomó embert ismerek akinek a malaca a magányba halt bele!!!

3. A tengerimalacnak nincs szüksége emeletre!Max. alábújik.Nem görény!


Te nem tartod felelősségteljesen a malacod!VEGYÉL NEKI TÁRSAT!!!És ne a hozzáértőkel veszekedj,inkább tanúd meg hogy kell malacot tartani!Csak egy példa:le merem fogadni,hogy azt hiszed magevő a tengerimalac.

2013. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elsőre,mivel nem írsz normálisan,nem vettem ki hogy 2 malacod van.De ez borzalmas,2 malac egy ilyen kicsi helyen?!
2013. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez az, ezek nem normálisak. Utána se néznek hogy kell őket tartani-.-""" Azt hiszik hogy egy elemmel működő plüssállat akivel azt csinálnak amit akarnak. Szánalmasak, uff, rájuk kéne küldeni az állatvédőket.
2013. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jó hogy még van pár normális ember ;)!Amúgy tényleg nem értem ezeket a gyerekeket,ennyire h*lyék?!
2013. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én sem értem... Ezért nem járok már fel sűrűn ide, mert csak felidegesítem magam ezeken az állatkínzó barmokon-.- Ekkora ketrecben egeret tartanék, sőt az osztálytársamnak vannak egerei, és ő 100×50-esbe tartja a 3 egeret....... Szóval erről ennyit....
2013. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
figyeljetek a kérdés h hogy csináljak emeletet és elmontam h nemsokára lesz nagyobb nem lehetne a kérdésre válaszolni mintt itt fikázni engem én vagyok a hülye amikor egy gyereket fikáztok amikor csak megkérdeztem hogy csináljak emeletet -.-
2013. aug. 21. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!