Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kaját adjak a tengerima...

Milyen kaját adjak a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mit adjak a tengerimalacomnak?(kaját)Kérlek válaszoljatok.Fontos!
2009. okt. 28. 19:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
9%

Hát ez az. De nem kéne. Na ez a lol hülyegyerek.

Akkor adjál a tengerimalacodnak. Jó sokat.

2009. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

A keveréknek legfeljebb csak 10 %-a legyen kukorica, ugyanis nagyon magas a fehérje- és zsírtartalma (4 - 7, 5 %). A többi gabonaféle (kivéve a zabot) zsírtartalma 1 - 2 % között mozog.

Napraforgóból legyen a legkevesebb (a magkeveréknek nem több, mint 5 %-a) és lehetőleg hámozva adjuk, mert a héja számos problémát okozhat (a fogak közé szorulhat, fulladást okozhat).


Nesze b*sszátokmeg.

2009. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szia.

nekem 3 éve van tengerimalacom.

a következőkkel lehet etetni:

zöldség és gyülölcsfélék.

pl: alma, kukorica, sárgarépa, uborka, fű, galagonyaág(fogkoptatáshoz), karalábé, Petrezselyem!,kel, paradicsom, káposzta, lucerna

ha csipsz le neki fűvet, ne legyen benne gaz, mert az mérgező az kisállatnak.

Ne adj neki krumplit, mert attól elpusztul.

Vegyél neki Pepe tápot, és Pepe mézeskarikát. ebben sok a vitamin, és jó az állat fejlődéséhez.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

persze van még egy csomó minden.


ha eszembe jut írok hozzá :D

2009. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

bocs, kel nem kell.


-kelbimbó :-/

2009. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

A Pepe mézeskarika nem jó nekik, hiába van a csomagoláson tengerimalac. Amivel össze van ragasztva, nem jó Nekik.

Tudom, most írjátok majd hogy semmi baja nincs Tőle. Amikor megkaptam a tengerimalacaimat, én is adtam Nekik.

De aztán olvasgattam a www.gemon.ro-t. A fórumon sokan írják hogy nem jó. Ha nekem nem hisztek, olvassátok el.

Én már nem erőlködöm. Csak szerintem mielőtt vesztek tengerimalacot, vagy bármilyen állatot, nem ártana legalább egy oldalt elolvasni róluk, hogy tisztában legyünk az igényeikkel. A kérdezőnek: Itt mindenki mást fog írni, szerintem regisztrálj a gemon.ro-n és ott a fórumon kérdezhetsz is, Ők tényleg értenek a malacokhoz. Van rengeteg fórum. Van ahova a malacokról kell képet felrakni, vagy a többi háziállatodról.

Remélem megnézed legalább az oldalt és elolvasod az etetést részt.

2009. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
hat az en malackaim szeretik a kukoricat,fekete magot,kalarabe levelet,sargarepat,paprikat, meg nehany gyumolcsot-korte,alma es nagyon imadjak a frissen szedet gyermeklancfu leveleket. Amit nemnagyon szoktam adni nekik az a petrezselyem mert vizhajto hatasa van.
2009. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

kedves 15.

én nem mondtam hogy veszem a malacomnak a pepe karikát, csak valaki mondta hogy jó :S

én nem pepe karikát szoktam venni, amit veszek, annak egész más a neve.......

2009. okt. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Okoskodjatok ha akartok, ti erőlködtök a hülyeségen. Ha nem fogod fel, hogy az összes kb. 8-10 évig élt, és adtam neki mindent, ÉS NEM LETT SEMMI BAJA, attól még nem kell oltogatni mást. És nem azért volt sok, mert elpusztultak, hanem mindig születtek kicsik, és eladtuk, elajándékoztuk őket! Ennyi. Nincs ebben semmi rossz szerintem. Attól, hogy te nem adsz neki ilyet, attól szerintem még más adhat és ha nem lesz baja tőle akkor MEGESZI. Szard már le. Én csak leírtam mi a véleményem, nem erőlködöm. Ti erőlködtök, hogy jajjj nem lehet meg ilyenek. Akkor adjatok neki mű tápokat tele minden szarral. Szerinted amíg nem háziasították a tengerimalacokat mit evett? Kiválogatta a K-betűst? Hagyjuk már. :D Na mindegy, nem igazán érdekel. Ne adjatok neki és kész...ti dolgotok. Enyémeknek nem lett bajuk tőle, ennyi a lényeg.
2009. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
36%
Te is feleslegesen szaporítottad őket. Gratulálok.
2009. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Azt se tudod ki vagyok szal ne ugassál. És akárki vitt tőlünk tengerit senkinek nem volt baja vele, sőt! Mai napig élnek azok a malacok, és makk egészségesek! Ismeretlenül meg nem kéne beszólogatni. Ennyit erről.
2009. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!