Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem ma egy tengerimalacot...

Vettem ma egy tengerimalacot és egy ketrecet. A ketrechez járt egy zöld valami ami a ketrecen van. Azt akarom megtudni hogy mire való, mert elfeljtettem, hogy mi és minek, ahol vettem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra a kis odúra gondolsz amit az oldalára szerelhetsz fel, az arra jó, hogy el tudjon benne bújni, illetve vemhes állatok ott tudnak elleni (többnyire kinyitható a teteje így be lehet lesni). De nem írtad le pontosan milyen alakja van, mekkora.. elég sokféle zöld műanyag valami árulnak. :)
2013. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki?

A ketrechez szénatartót, itatót és házikót szoktak adni.

De ezeket szerintem felismernéd.

Milyen ketrecet vettél és hol?

2013. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
A tengerimalac társas állat, legalább 2-t kéne együtt tartani
2013. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12:56-os igazad van!Minimum 2 darab!Miért nem fogják már föl,hogy társas állat?!
2013. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kriszti *_* ***** válasza:
100%
szerintem is a szénatartóra gondolsz!A neve megmagyarázza magát!És igazuk van az előttem szólóknak: 2 KELL!!
2013. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amúgy ti nem tudjátok,hogy valaki miért csak egyet vesz.nekem is egy van és az egyik ok az,hogy nem fér el a nagyobb ketrec a másik a tengerimalacom nem bírja a társát vettem neki egyet két hónapig szoktattam aztán inkább az unokatesómnak attam ezzel azt akarom mondani,hogy mindenkinek meg van rá az oka arra,hogy hányat vesz.
2013. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem!Sokan hihetik,hogy ez a megoldás ha vannak összekoccanások a malacoknál de ez NEM igaz!Ez csak a rangsor eldöntése,hímeknél udvarlás stb.!Nem így kell megoldani,ez egy HATALMAS baromság!Én tenyésztettem őket elég hosszan,van tapasztalatom,nem kell itt okoskodni,ez a magyar állatvédelmi törvényben is benne van:minimum 2 darab a társas állatokból!És ez állatkínzásnak számít!Ha meg valakinek nincs helye:NEM KÖTELEZŐ TENGERIMALACOT TARTANI!Lehet hörcsögöt,egeret is.
2013. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kriszti *_* ***** válasza:
jó,elismerem: vannak olyan malacok,akik nem szeretik a társaságot.emberek közt is vannak magányos remeték,de a legtöbb malacna tényleg kell társaság!a kevés hely nem mentség!
2013. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az,hogy tenyésztettél malacokat nem jelenti azt,hogy az enyémről is mindent tudsz amúgy bocs ha kicsit nyers vagyok.
2013. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó,csak fogd már föl,hogy KELL NEKI TÁRS!
2013. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!