Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem ma egy tengerimalacot...

Vettem ma egy tengerimalacot és egy ketrecet. A ketrechez járt egy zöld valami ami a ketrecen van. Azt akarom megtudni hogy mire való, mert elfeljtettem, hogy mi és minek, ahol vettem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 10:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
rendben majd megpróbálok neki egy másik fazont venni lehet csak a színe nem tetszett neki
2013. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
általában szénatartót szoktak mellé adni. és igen. társas állat. minimum 2őt vegyél.
2013. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kettő malac kell. Ha kicsit utána nézel állatvédelmi törvény is előírja, mivel a t.malac társas élőlény, igényli fajtársát így minimum két tengerimalacot kell tartani! És két tengerimalacnak MINIMUM 100×50 centiméteres alapterületű ketrec KELL! Kisebb sóba sem jöhet állatkínzásnak minősül. Valaki pedig azért tart egyet mert nincs hely(?) Vagy mert a szülei nem engednek többet venni(?) Én ezeknek az embereknek mindig azt mondom/írom, nem kötelező tengerimalacot tartani, senki nem kényszerít rá, ha tartasz állatot az a minimum hogy köteles vagy neki megadni az alap életfeltételeket, ha ezt nem tudod neki biztosítani ne tarts malacot. Amúgy a kérdésedre válaszolva, valószínű hogy az szénatartó, a ketrec oldalóra fellehet szerelni lehetőleg napi 24 órában kell lenni előtte/ELŐTTÜK szénának. Mellesleg elfelejtettem még írni, hogy ha egy tengerimalacot tartasz, boldogtalan élete lesz, nincs kivel játszani, nincs kit szagolgatni, nincs kivel beszélgetni stb... Hiába hogy sokat foglalkoznál vele, mi emberek vagyunk, nem tudjuk helyettesíteni a fajtársát. Egyébként ha egyedül tartod, depressziós lesz, majd meghal. Sajnos nagyon sokan így "ölik" meg a tengerimalacukat hogy depressziós lesz, és sajnos ebbe belehal. Ennek megelőzéséért kell KÉT tengerimalacot tartani minimum.
2013. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!