Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsillámat állatorvoshoz...

Csincsillámat állatorvoshoz kell vinnem, hogyan zajlik az egész?

Figyelt kérdés

Úgy értem még soha nem kellett egyik állatomat sem orvoshoz vinni, és nem tudom hogy működik.

Kértem időpontot telefonon, de ott amikor bemegyek be kell regisztrálni mint a kórházakban? És leülni és várni amíg szólítanak? És ha csak vizsgálják is kell fizetni?


2013. okt. 29. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
bekopogsz, hogy itt vagy, és majd szólnak. lehet hogy kell fizetni, lehet, hogy nem. ez orvosfüggő.
2013. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha vannak előtted, akkor nyilván várni kell.

ha fizetni kell akkor kb 3-5000, abban benne van a helybeli ellátás, gyógyszerezés is. valahol a vizsgálatért is kérnek pénzt.

2013. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emese21 válasza:
Szia! Orvosa válogatja. De azt jó ha tudod, hogy nem mindegyik ismeri elég alaposan a csincsillákat. Nem azt mondom hogy nem tud róla semmit, csak nincs mindenkinek elég tapasztalata! Nem olyan elterjedt állat mint a kutya meg a cica. Hol laksz? És mi a baja a kis csininek?
2013. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!