Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a tengerimalacommal?

Mit tegyek a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
2012. karácsonyán kaptam meg a tengerimalacomat Maszatot.Elkezdtem kézhez szoktatni de nem sikerült.Ha kinyitottam a ketrec ajtót rögtön nyávogva a házába szaladt.Mostanra csak romlott a helyzet.Ha sokat van a kezemben akkor elhalgat és tűri ha simogatom de ahoz,hogy tűrje néha még 30 percnél is többet kell várni mozdulatlanul.De mostanában egyre agresszívabb.Amikor kicsi volt 1-2 kapott oda de most már rendszeresen és egyre nagyobbakat harap.Mára már ott vagyunk,hogy nem belémkap hanem nagyon megharap.Hogyan szoktathatnám le erről és hogyan tehetném élvezetessé neki a simogatást?(már a kajás trükköt is próbáltam)Csak értelmes válaszokat kérek.

2013. nov. 15. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ivartalanítással mit lehet elérni. Nekünk 10 malacunk van. Nyolc lány két fiú. Egy fiú négy lánnyal, egy fiú két lánnyal. A fiúk ivartalanítottak, mert félő volt, hogy annak idején anyát meghágják. Az ivartalanítás után akkorák lettek, mint anyjuk. Ja és két mamlasz kamasszá váltak.
2013. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!