Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek lesz valami bajom...

Szerintetek lesz valami bajom tőle? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval most este olyan kb 19:00-kor anya bejött és beszélgettünk majd azt mondta felkiáltva, hogy "OTT EGY EGÉR!" és mivel nem egy nagy szobám van szóval egy ágy,beépített szekrény na meg egy számítógép és elég kicsi szóval elbújni több nem tudd (remélem) és felnyitós ágyam van szóval felnyitom és oda lehet tenni az ágyneműt. Amint észrevettük anya hozott be 2db fát és felnyitottuk és egyet anya rávert majd elvesztette eszméletét és kivittük, na már most én eléggé félek így aludni, hogy tudom, hogy mászkált ott egy egér és nem is merek... szerintetek nem kell félnem semmitől sem vagy inkább igen(??) :) Légy szíves ha vagytok még ilyenkor válaszoljatok sokat segítenétek. köszi:)

2013. nov. 15. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellene félned? :) Elkapni nem fogsz tőle semmit, ha nem harap meg, az pedig általában nem szokásuk, és mivel kilakoltattátok, már biztosan nem lehet bajod. :)
2013. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi, hogy megnyugtattál:)
2013. nov. 15. 23:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
él még az egér??? szegény!! Nézd meg,hogy jól van-e akkor majd tudsz aludni
2013. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én jó-anyádtól félnék, mert láthatólag minden nála kisebb ártalmatlan lényt hajlandó fejbe verni egy husánggal.
2013. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Miért lenne bajod? Csak porszívózzatok egyszer fel, hátha besz*rt a drága egérke, de egyébként nagy bajod nem valószínű hogy lesz tőle.
2013. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem ért haza ma este,ezért a családja biztos elindul megkeresni.
2013. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó nem tudnak bejutni az az egy is biztos azért jött be mert nyitva maradt az ajtó. nem?
2013. nov. 15. 23:43
 8/15 anonim ***** válasza:
milyen házba laktok?? lehet valahol berágta magát, persze ha téglaházba akkor ez nem valószínű :) ezek az egerek nem a lakásba/házba valók megrághatja a kábelt, vagy ha bejut a kamrába ott is elég kárt tehet.. én nem ütöttem volna le de csak azért mert már világgá futottam volna .. :DD megenni biztosan nem fog, bár elvileg a pókok sem ejtenek emberi áldozatot én mégsem merek velük egy légtérbe aludni :)
2013. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sőt megtalálják a vérbe fagyott egérpapát, és most bosszút fognak állni rajtad ás anyukádon. De ezek olyanok ám mint a cigányok. Több százan jönnek hamarosan, és iszonyú lincselés veszi kezdetét.....

...Ne legyél ostoba, mi félni valód van egy szerencsétlen egérkétől? Inkább kérdezd meg a lelkiismeretedet, hogy amiért buta és hisztis vagy, meg érte-e elpusztítani egy ilyen parányi teremtményt. Én Angliában élek. Ha itt ezt előadnád az osztálytársaid előtt, hogy muteroddal kicsináltatok egy egerenytyűt, hát egy hétig szóba sem állna veled senki.

2013. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
vályog házban lakok, de mivel kandallóval fűtünk ezért van fa is. ja és szerintem nem bánt de lég félelmetes:( amúgy ezek nem tudnak bejönni szerintem(remélem) mert egy 2éve télen volt rá egy példa hogy beszaladt az ajtón valószínűleg ez is ott jött be de nem hiszem hogy több is bejön(hacsak nem tud)
2013. nov. 16. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!