Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy kisállatot....

Szeretnék egy kisállatot. Tengerimalac, hörcsög, nyúl. Ezek közül vmelyik. Anyukám viszont nem szeretné. Három éve megígérte, hogy egy év múlva majd kapok. Azóta sem kaptam. Vmi tipp, hogy hogyan vehetném rá őt? Valami előnyöket tudtok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 17:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A nyúl akkor sajna kilőve, mert nem tudom etetni 3x. Tengerimalac vagy hörcsög...

Én inkább a hörcsögöt választanám, de azért még megfontolom.

Mindenesetre zölkéz mindenkinek. :)

Várom a további válaszokat. :)

2013. nov. 26. 20:36
 22/25 anonim ***** válasza:
43%
Hörcsögöt,hörcsögöt,hörcsögöt! Én személy szerint imááádok játszani a kis állatommal,mindig készítek neki játékokat,és alkalomnak megfelelően persze. Most pl. kis hópelyhek lógnak le a rácsáról,amit persze kekszből faragtam.Enyém is imádja a karifát,na meg alatta alukáálni.Na,azt meg pláne. És imádom.Annyi emlék,meg minden.HÖRIIIT kééérj.:333
2013. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a törpenyúl a legjobb:) a hörcsög túl kicsi épp hogy a tenyeredbe tudod venni mást nagyon nem csinál. Nekem volt törpenyulam meg a barátnőimnek is. Én is sok évig kérleltem a szüleimet de mindig csak ilyeneket mondtak hogy jaj büdös, meg nemtudom. Hát elmondom hogy semmi szaga nem volt. És a barátnőimének sem.:D

Figyelj nem tudok mit mondani hogy mi a jó benne, de azt megmondom hogy gyönyörű 5 év volt amit együtt töltöttünk. nélküle üresek a napjaim.

2013. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen az előttem szólónak igaza van! Tutira a nyúl a legjobb és képzeld el őt kicsiben, eszméletlen cuki, de mégis valahogyan "állatibb" mint egy hörcsög vagy egy tengerimalac. A törpenyúl amugy kb a tengerimalac 2szerese.

A legjobb választás a 3 közül ez most meg mondom

2013. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is törpenyúl legyen :) csak szeretni lehet :)
2013. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!