Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszi ketrece a hideg...

Ha a nyuszi ketrece a hideg kövön van nem lesz beteg nem fog fázni alulról? Vagy elég ha csak van egy szőnyeg darab a ketrecben vagy forgács?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 23:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem kell forgács. Amúgy is szobatiszta állatok, csak cseszteti a por az orrát. Elég fapellet a sarokvécébe.
2014. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
a másik meg nem kell az egész ketrec alját beborítani szőnyeggel, meg kell neki hagynod hogy legyen a sima műanyag és a melegebb szőnyeg neki, mert lehet neki is melege, meg eleve hogy bundája van és lehet nem is fáznak, de én is mindig azon aggódom hogy fázik szegényke a fűtött szobámba :DD
2014. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Bízzál benne, hogy a hungarocellt nem kezdi el majd szétcincálni.
2014. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hát ha el is kezdi akkor ahol látszik egy rongydarabot végig lehet a peremen kis szögekkel rögzíteni és meg is van oldva :DD
2014. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Na az ne is rossz ötlet :DD
2014. jan. 4. 19:33
 16/22 A kérdező kommentje:
Na és nem tudja valaki hogy lehet e betenni a nyuszikhoz ZÖLD JUHARFÁT hogy rágcsáljon ??
2014. jan. 4. 19:35
 17/22 anonim ***** válasza:
nincs más ?? mert juhart elvileg lehet( [link] | 22. oldal ) de hogy van különbség a földi halandó juhar és a zöld juhar között azt nem tudom, olyan nem hétköznapi fának hangzik számomra szóval én nem adnék neki
2014. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Fázni fog!!!!! A szőnyeg nem jó választás, mert össze lesz kakilva. Szerintem csináld azt, hogy két darab nem túl vastag fadeszkával elemeled a földtől és a ketrecbe almot és rá forgácsot teszel. Ami még jó a nyuszinak az a széna (zöld freshmapsban lehet kapni) és a fog koptató. Jó nyuszizást! ;)
2014. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
hát ha almot teszel a nyuszi alá akkor soha nem lesz szobatiszta akkor csak a ketrecbe lehet tartani és akkor sanyarú élete lesz, ha a helyiség fűtve van nem fog megfázni, legyen melegebb rész a ketrecbe a szőnyeget is megszokja lehet néha pisis lesz de úgy lesz az övé, az ő szagával átitatva :)
2014. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De ha a szőnyegre pisil szoba tisza lessz ?? o.o
2014. jan. 9. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!