Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb törpe sün vagy...

Melyik a jobb törpe sün vagy törpe nyúl?

Figyelt kérdés
kérhetnék érveket is? [link] ketrecben tudnám tartani,eddig 2 hörcsögöm volt úgy-hogy hörcsög témában tapasztalt vagyok.Miskolc közelében hol van tenyésztő?
2014. febr. 8. 18:36
 1/2 anonim válasza:

Nekem törpesünöm van.De ettől függetlenül a törpenyulat ajánlom.Mivel a sün csak este/ éjszaka jön ki menedék helyéről mert az is kell neki.Így csak akkor tudsz vele törődni.A nyulat nem olyan mértékben kell szelidíteni mint a sünit.Ha valami nem tetszik neki égnek állnak a tüskéi.A sün talán annyiból jobb, hogy kevesebbet ürít.A sünnek nem árt venni egy futókereket ami kb.5000ft a méretében :/

Én ha megint választhatnék akkor törpenyulat vennék.De azér a süni is aranyos:XDD

2014. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem törpesünijeim vannak. Nem az a kérdés melyik jobb (egyébként miben kellene jobbnak lennie?), hanem az, hogy melyiknek tudsz olyan körülményeket biztosítani, ami neki és neked is jó. A süninek 100x50 cm hely a minimum! Éjjeli állatok, ezért egész nap alszanak, és nem szabad őket piszkálni. Az enyémek erősen lámpafóbiások, még éjjel 2-3kor sem jönnek ki a házukból, alvózsákjukból ha ég a villany. Élő eleséget is esznek, lisztkukac, csótány stb. ami valakinek elrettentő lehet. Azt javaslom nézd meg néhány tenyészetet, olvasgass a fajtáról és ha lesz konkrét kérdésed gyere vissza és segítünk. Olyan, hogy jobb nem létezik, másabb, vagy hozzád jobban illő már van.
2014. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!