Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol találok neten egy zárt,...

Hol találok neten egy zárt, modern tengerimalac ketrecet ami nagy is?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagy méretű tengerimalac ketrecet venni. Olyan kellene ami felülről nyitható, és legyen zárt is, mert a jelenlegiből kiszórja a forgácsot és már nagyon unom seperni. Neten talán olcsóbb? Sajnos nem tudom mi lehet ezeknek a fedett ketreceknek a neve, de láttam már ilyet valakinél.

#állat #tengerimalac #rágcsáló #ketrec #malac #kellék #kisemlős #ketrecek tengerimalacoknak #cocál
2014. febr. 9. 08:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy vált be az új ketrec?
2014. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, nagyon tetszik, és megszokták a malackák! :) A csörgős labdától pedig már nem félnek :)) De amióta van házuk, azóta nem hajlandóak kijönni, ha ki szeretném őket venni :/
2014. febr. 24. 10:19
 13/18 A kérdező kommentje:
Az ajándék nekem is egy fogkoptató lett, ilyen narancsos ízű és egy zacskó magot kaptam én is! :) De a magok közül kiválogatják a kukoricát. Nem szeretik?
2014. febr. 24. 10:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem jó nekik a kukorica, beletörhet a foguk és hizlal is.

De úgy általában sem jók a magok, mert ők nem magevők, hanem fűevők.

Kimondottan tengerimalac táp kell nekik, abból is olyan, amiben plusz C vitamin van.

(Tehát nem magkeverék és nem olyan rágcsálóeleség, amin rajta van többek között a tengerimalac is.)

A napraforgó sem jó, az meg könnyen beszorul a foguk közé.

A nyalósó is többet árt, mint használ.

2014. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A tápok közül nem jó azokat megvenni, amelyikben szotyi és kukorica van, nem tesz jót nekik egészben, meg amúgy sem magevők. A Versele Laga tápok nagyon jók, de én sem a legdrágábbat veszem abból sem, a Crispy Muesli közép árban van, és imádják, meg nem utolsó sorban tele van C vitaminnal, amire nagy szükségük van. Szénát mindig tegyél a szénatartóba! Eddig nem volt házuk? A malacok azért mennek házba, mert eredeti élőhelyükön vadásznak rájuk a ragadozók, ezért szükséges is, hogy legyen egy búvóhelyük, anélkül folyamatosan stresszben élhetnek. Nekem is bent vannak nagyrészt, de fel is szoktak ülni a ház tetejére, egy puha rongyot, sapkát, sálat tegyél fel, nagyon szeretik. Meg szénakupacra is le szoktak feküdni, ha sok szóródik ki a szénatartóba. Szerintem egy-két hét, és bátrabbak lesznek, meg kell szokják az új helyet. Ha enni viszel nekik, úgyis bújnak elő, nekem már ágaskodnak a ketrec széléhez és kézből veszik el, a malackák szívéhez a hasukon vezet az út. Bocsánat, ha olyat írtam, amivel már tisztában vagy! :)
2014. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok, még annyit, hogy ezen az oldalon mindent megtalálsz, amit tudni érdemes a malacokról, nagyon jó kis fóruma is van:

[link]

2014. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Inkább innen indulj:

[link]

2014. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nálam alumínium lemez van meghajlítva a szlein felfelé irányban kb 10cm- ketrec sincsen rajtuk. akármikor kijöhetnek belőle a szobai szőnyegre futkosni, de sosem teszik. ennél olcsóbb nincsen szerintem.
2014. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!