Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam hozzá a...

Hogy szoktassam hozzá a tengerimalacomat a fürdésre?

Figyelt kérdés
Még elég rövid ideje van nálunk és még egyszer sem fürdött, pedig már itt lenne az ideje csak félek mert nem tudom hogy fog reagálni
2009. dec. 18. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
először valami vastag kesztyűben csináld, eleinte nekem is úgy kellett, amíg meg nem szokta. utána már lehetett kesztyű nélkül is. ( pár alkalom után )
2009. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elöször töröld át vizes kendővel majd csak a manncsait tedd a vízbe aztán rakd bele a vízbe
2009. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt nem a legnagyobb télben kellene elkezdeni nekiállni fürdeni tanítani.

Meg nem is értem, miért kell?

Nem azért tengeri, mert viziállat :D

2009. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én sose fürdettem meg.

semmi baja nincs

2009. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy miközben fürdetem etetem, és akkor lenyugszik. Répa, uborka, vagy amit szeret, nekem bevált;)
2009. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jujj, télen? bárhogy fűtenek, megfázhat és kampec
2009. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát jó ha megfázik akkor nem most fogom megfürdetni , de mindenképp megfogom elöbb vagy utóbb nem azért mert tengeri... hanem mert az öreg malackám atkás lett még régebben mert nem volt fürdetve
2009. dec. 18. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sehogy. Az egy akkora tévhit, hogy egy rágcsálót fürdetni kell! Valaki elkezdte, és most mindenki azt hiszi, hogy KELL! De ez nem így van, ezek nem kutyák. Én soha nem fürdettem a malacomat, és soha nem volt atkás! Most akkor hogy is van ez...?!
2009. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd a kádba, (kicsi meleg vízbe) úgy, hogy csak te legyél ott. Legyél vele ott kb negyed óráig, ( úgy, hogy pl. adsz neki kis szénát, (szálakban) aztán majd ha megint fürdeted, megint csináld ugyanezt, és meg fogja szokni :D
2013. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!