Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy kaphassak tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy nem kaphatok, mert úgyis megunom és nem fogom gondozni. Ez az ami nem igaz.=) Évek óta győzködöm őket, hogy kaphassak kisállatot...Meg állandóan információs oldalakat olvasok, hogy megtudjam hogy hogyan kell gondozni. Csak gondoznám ha ilyen kitartó vagyok.:D(ÉS amúgy már "csakazértis" törődnék vele.xD) Amúgy még nem volt kisállatom, hacsak nem 2 éves koromban egy kisegér...:D De nagyon szeretnék. Segítsetek mit mondjak nekik hogy megengedjék?
2009. dec. 18. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
mond azt hogy be akarod bizonyitani hogy Te egy megbizható, felelőségteles ember vagy, és hogy bizzanak benned, mert képes vagy gondoskodi egy kisállatról és nagyon komolyan gondoltad a rád lehet bizni egy kis életet..
2009. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Beszéltem velük, de még vannak kifogásaik...pl. hogy lakótelepi lakásban lakunk, nem lesz elég hely meg ilyesmi. Valaki nem tudja, hogy kb. mekkora ketrec kell 2 tengerimalacnak?(azért 2 mert olvastam hogy párban kell tartani, hogy ne legyenek magányosak.:) ) olyan 60*40 alapterulető elég? vagy nagyobb kell?
2009. dec. 18. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

A 60x40 éppen, de elég. Örülök, hogy egyből kettőben gondolkodsz, és nem hagysz egyet unatkozni.

Egyébként a tengerimalac, és egyéb ilyen kis házikedvencek pont, hogy panelba ideálisak, hiszen ha nagy, kertes házban laknál, akkor tarthatnál kutyát, macskát, stb.


Én nagyon boldog lennék, ha a fiam egyszer azzal jönne, hogy tengerimalacot szeretne! Zene lenne a füleimnek :-)


Üdv.

egy tengerimalacőrült

2009. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként azért kéne csak ekkora ketrec, mert nagyobb nem fér el... :S De mindennap kivenném őket és játszanék velük. Egyébként hogy érdemes párban tartani őket? Úgy értem, lány-lány, lány-fiú, vagy fiú-fiú? Mondjuk ellenkező neműeket nem szeretnék, mert azoknak lesznek kölykeik. A 2 lány jó párosítás?
2009. dec. 19. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a 2 lány a legjobb. A fiúknál gyakoribb az ellenségeskedés.

Biztos, hogy a szüleid amiatt nem engedik, mert félnek, hogy rájuk marad? Nem lehet, hogy ez csak ürügy? Lehet, hogy egyszerűen nem akarnak állatot a lakásba.

2009. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Egyébként nem tudom hogy csak ürügy-e. De most már szerintem engednek. :) Elmentünk kisállatboltba és anya kérdezte is hogy mért nem a másikban nézünk, azt jobban szereti. xD

2009. dec. 21. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Már irtam más kérdésére.-én ugy kaptam t.malackákat, hogy a sógornőm hozott.Tőle kaptam, pedig anyum nem akart.Megveszed őket, és valamelyik rokonod oda adja, mintha tőle kaptad volna :D mert hogy nagyon vágytál már rájuk.
2009. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!