Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta kétszer (délelőtt-délu...

Naponta kétszer (délelőtt-délután) gyúrni egy adott izomcsoportra jó vagy csak ártok neki? 2,5 éve csinálom.

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi értelme. Túledzed magad. Semmit nem fogsz fejlődni. Minden izmodat 2-3-4 nap után edzd újra.


Ha nem fejlődsz, edz keményebben, de ne többször egy nap :)

2013. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.:) Csak ha most a héten megtudnám oldani akkor elmennék napi kettőt is,de akkor ha fölösleges akkor hagyom.:)
2013. márc. 24. 23:08
 3/5 poiu ***** válasza:

A profik régebben így edzettek, ma már kevesen. Kérdés persze, hogy 2 x hány perc? Egy edzés tiszta ideje általában 40 - 50 perc. Ezt kétszer végigcsinálni naponta sok. Ha 2 x 20 perced van, akkor OK.

A heti hányszor ugyanarra függ a korodtól, genetikádtól és persze az izomcsoporttól.

2013. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt idő, mikor délelőtt edzettem egyik nap hátra, másik nap combra délután mellre, majd másik nap vállra.

Abban az időben nem volt heti két napnál több időm, tehát így tudtam csak megoldani.

A lényeg, hogy nem fejlődtem tőle sem gyorsabban, sem lassabban. Legalábbis szerintem.

Sajnos a szuper szettes edzések nekem nem jöttek be, nem bírom őket szuflával, így a mell/hát szett esélytelen.

Viszont, ha valaki ezt úgy gondolja, mint anno Arnold, hogy heti 6* de,du, úgy, hogy 3* végigmegy a teljes testén.. Nohát az felettébb erős. Szerintem. Pláne naturál.

2013. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naturálként értelmetlen, koxal is már egy elég erős kombó kell hogy regenerálódni tudj.
2013. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!