Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazok. Igaz hogy...

Fogyokurazok. Igaz hogy azoknak akik fogyokuraznak sok vizet kell inni? En 2x eszem naponta reggel es delutan 3-4 fele es eleg sok vizet iszom. De az mire jo segit a fogyasban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleve 2 liter vizet meg kell inni, a fogyósok és javasolt is másnak is a napi ötször evés. A fogyásban nem segít a víz, a testmozgás és egészséges táplálkozás igen.
2011. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem segít a fogyásban. Max csak annyi ha sokat iszol eltelít és nem vagy éhes. De ha csak kívánod a kaját,akkor még ennyit se segít.

Amúgy alapból sok vizet kellene inni,bár nekem ebben a hideg időben nem nagyon megy,inkább meleg teákat készítek meg energiamentes üdítőket iszok(jó nem egészséges,de legalább nincs benne kcal,vagy minimális)

2011. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor hízol, ha nem megfelelően táplálkozol. A megfelelő táplálkozáshoz viszont hozzátartozik a "sok folyadék". Napi 2-2,5 liter, leginkább víz. Ez ahhoz képest sok, hogy van, aki 1 pohár vizet iszik ebéd után, és annyi. De nekem pl. nem sok, mert ehhez vagyok hozzászokva. Ha te is, akkor nem kell megdupláznod csak azért, hogy magadhoz képest "sok" legyen.
2011. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sza.rul csinálod, és ezen a víz sem fog segíteni!
2011. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En nem vagyok kover egyaltalan csak a hasamon van egy kis felesleg szoval nem egeszen lapos a hasam mint ahogy szeretnem :( 19 eves vagyok 62 kg voltam 1 honapja kb h nem eszek delutan de azert volt par nap kivetel es mostmar 60 kg korul vagyok...a futas segit hogy lemennjen a has?
2011. nov. 23. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

normális életmód segít kiemelten a normális táplálkozási szokások!

a "szarul csinálod" nem egy bunkó elhamarkodott komment ha én írom, helyes hogy nem sértődtél meg rá, de nem vetted elég komolyan sem.

nem kétszer eszünk egy nap. eszünk délután is, reggel is, dél körül is, este is.. hát az alapok ahogy egy gyereket szoktatni és tanítani szoktak, el lehet kezdeni innen is.

vagy olvasgatsz itt: [link]

de honnan jött ez a két evés, meg hogy nem eszel délután? egészséged az utolsó szempont lett az idő folyamán?

2011. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!