Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam a kertben 3 kis...

Találtam a kertben 3 kis sünit, mit csináljak velük? Felnevelhetem őket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 16:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosan, hogy az anyjuk volt-e. Lehet, hogy csak egy tesó, aki kicsivel nagyobb, mint ők.
2014. máj. 31. 18:06
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem voltál benne biztos, kár volt megbolygatni őket...:S Egyértelmű sün mentők.
2014. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

T, Kerdezo!

En mar tul voltam ezen egyszer. En is talaltam a kertunkben 1 db kis sunt, a testverei elpusztultak, es ott voltak Mellette. Volt egy kis nyarikonyhank, oda vittem be egy faladaba, amit kibeleltem fuvel. En mivel nem tudtam hogy mit adhatok neki, langyos tejet adtam kis cukorral. Proba volt, de nagyon szerette, es mindig megette. Ez junius honapban volt, es egeszen szeptemberig igy ment a dolog. Sokszor kiengedtem kicsit maszkalni, de akkor mindig a nyomaban voltam. Majd visszavittem a ladaba. Augusztus vegen, szeptember elejen elengedtem a kertben. Sokaig minden nap visszajott a kiskonyhaba, megitta a letett tejecskejet, majd elment. Egyszer aztan mar nem jott vissza, ratalalt a sajat kis eletere. Udv: Judit!

2014. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A barátnőmék tavaly ősszel találak egy nagyon pici sünit,de ők akkor elvitték az állatkertbe,mivelhogy télre nem tudott volna megerősödni.Szerintem jobb ha a kertben hagyod őket.
2014. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!