Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi pénz etetni 1törpenyusz...

Mennyi pénz etetni 1törpenyuszit havonta?

Figyelt kérdés
a kérdés adott a kezdetleges cuccai tudom mennyibe kerülnek
2014. júl. 26. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a bolti kaját megveszed egy hónap alatt majd látod mennyit eszik meg, de nem kell annak minden nap feltölteni, ha kiszemetelt akkor megeszi az az alom közt is. Én mondjuk keveréket adok, bár házinyúl. Árpa-kukorica-zab-búza. Szerintem egy 2.000 forintból simán, mert a szemes hónapokig elég, a széna ami mindig kell neki, de abból érdemesebb megvenni haszonállatnak való kis kocka bálát 350-400 forintért az is bejár neki 2-3 hétig. Én lucerna és gyepszénát etetek felváltva.
2014. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KGabi0000 ***** válasza:

Igen,maximum 2000 Ft.Hiszen:

-Táp:sokáig elég neki,több féle van

-Széna:400 Ft egy zacskó,ami kb. egy hónapig elég.

-Alom:1500-2000 Ft egy akkora,ami másfél hónapig heti 2 takarítással kibírja.

-plusz ha még veszel neki vitaminokat,rágcsálnivalókat akkor az,de ezek nem kötelezőek.Rágófát vegyél neki,nehogy túlnőjön a foga.Az eltartást a saját törpenyusziim eltartása alapján számoltam ki,szóval viszonylag pontos.

2014. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!