Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes hörcsögöt venni? Mik...

Érdemes hörcsögöt venni? Mik az előnyei és a hátrányain?

Figyelt kérdés
Most töröm a fejem egy hörcsög beszerzésén.Néhány infónak már utánajártam de azt szeretném megtudni még hogy mik a hörcsögök előnyei és hátrányai?
2010. jan. 20. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de a hátránya az hogy éjjeli állatok vagyis: nekem éjjel mindig rágja a rácsot.(mindig be kell vinnem a fürdőszobába az éjszaka kellős közepén).És aranyhörit vegyél. Vannak olyanok amelyek megszelídülnek. Nekem kettő volt az egyik olyan szelíd volt hogy akármit csináltál megmaradt a kezedben.Van még egy hátránya: csak 2-3 évig élnek. Mivel meghalt az egyik idén aki szelíd volt most rám maradt a vad hangos rács rágós VAD höri aki mindent amit bedugsz a rácson megharap.Ezek a hátrányaik.
2010. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akváriumba tartanám mert sajnos már csak 2 halam van és úgy nézem hogy ők is el fognak pusztulni.Már vagy 2 és fél évesek annyira nem bírják a megterhelést.Szerintem megszelídíteni meg tudnám, persze ha egy átlag hörcsög lenne és nem egy idegesebb típus.De remélem hogy neked sikerül megszelídíteni a kis harapóst.
2010. jan. 22. 20:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha sokszor kiveszed kézbe és úgy eteted, nekem mindegyik megszelidült. Utána nyúltam a rácshoz és nyalogatott egyből :) (dzsungik)
2010. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én dzsungitenyésztéssel foglalkozom.

Imádom őket. A tőlem elkerült kicsiket sosem kell szelidíteni,mivel az új gazdi szeliden, egészségesen kapja meg:)

Ha érdekel, akkor írj pü-t:)

2010. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!