Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen kegyetlen az élet?

Miért ilyen kegyetlen az élet?

Figyelt kérdés

1 éves hörim daganatos volt. Ma mentünk műtétre, a doki elvállalta, hogy megműti, szerinte sok esélye volt. Elaltatta, és amikor le akarta borotválni a szőrt a hasáról, meglátta, hogy van egy daganat a nyelőcsövében és a gyomorüregében is. Nem volt más választásunk, mint örökre elaltatni. A doki is mondta, hogy igazságtalan az élet, ilyen pici állatka, és ennyi daganat a testében.

Hazahoztam, eltemettem. Mikor kivettem a hordozóból megláttam, hogy a pofazacsijában is volt egy kezdődő daganat. Teljesen kivagyok.

Vatta között temettem el, téglát tettem a földkupacra, de még mindig nem érzem, hogy megadtam neki a kellő tiszteletet. Feltett szándékom, hogy tavasszal virágot ültetek a tégla köré. Annyira reménykedtem, és ő is küzdött, láttam rajta. Olyan erős volt.


2010. jan. 22. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
elöször is sajnálom ami történt.mi is átéltünk ilyen esetet már nem egyet.mi nyuszit vettünk állatkereskedésben rá pár napra el kellett altatni az volt a baj mint késöbb kiderült h túl koran választották el az anyjától szegénykém nem volt 6 hetes és minimum 12 hetes korában lehet csak elválasztani.bögtünk érte mint a záőoreső pláne az benne h bevittük hétfő reggel egy állatkórházba szörnyü állapotban volt már és minket hibáztatot az állatorvbos h mit csináltunk ezzel a szegény állattal.és hiaba mondtuk neki h hol vettük csak szénát kapott stb minket hibaztatott.erre rá elmentünk egy tenyésztőhöz érdeklődni h tényleg mi voltunk-e a hibásak attól cwettig kifagadtuk h mi lehetet és megmutatott ott nála egy 13 hetes nyuszit hát ne mondjam majd el ájultam h ez meg mekkora mondom neki a mienk a tenyeremben elfért akkor döbbentünk rá h mi ujság.hátt akkor elhoztuk azt a nyuszit és most is itt alszik a lábamnál és már 3 éves e lelkem.nyáron cicánkat vesztettük el elütötték:(sajnos az embernek ezen túl kell lépni és feldolgozni h elveszítjuk az állatkáinkat.de nélkülük sem lehet élni mert olyan édesek.mi is megfogadtuk több cicánk nem lesz másfél év alatt 3 ment el sajnos.de hianyoznak nagyon.....kitartás
2010. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Engem szerencsére nem hibáztatott az állatorvos, májusban látta először Maratont, akkor még kicsi volt a daganat. Akkor is mondta, hogyha nő, akkor menjünk vissza, és műtét. 3 hétig nem voltam itthon, most nőtt meg hirtelen, mint a gomba. Addig semmi nem volt. A doki még pénzt sem kért az altatásért. Becsülöm azt az embert, ő nem a pénzért orvos.

Szegénykémnek pedig tényleg ez volt a legjobb, és igyekeztem mindent megtenni, az utolsó napokban mindig kint volt, és a párnám mögött aludt. Csak ne lenne ez az űr... Itt vannak a többiek 5en, de hihetetlen mennyire hiányzik ő is, pedig az utóbbi időben csak akkor jött ki, ha saját kezűleg vettem ki, soha nem kéredzkedett.

2010. jan. 22. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!