Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganatos a hörcsögöm?

Daganatos a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
A törpehörcsögömnek van egy nagyon nagy daganata a hátsó lába felett. Ő érez ebből valamit, mennyire szenvedhet tőle? Körülbelül mennyi ideje van hátra?
2014. nov. 15. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyem 2-3honapot birt!:(

Vidd el allatorvoshoz lehet menthető!:)

2014. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fáj neki. Ha kifelé nő és nem áttétes, akkor végülis elélhet vele, de állatorvos meg is műtheti. Ők értenek a daganatokhoz.

Az én patkányomnak csigolyája volt daganatos a lapockája alatt és sajnos részlegesen lebénult tőle a hátsó lábaira, de még 4 hónapot élt, csak egyre nehezebben mozgott. A vége felé a másik pati látta el, vitt neki élelemet, tisztította stb, de még akkor is játszott vele.


Az orvos is azt mondta és én is azt láttam, hogy nem apatikus, nem hagyja el magát, alkalmazkodik az állapotához és átalakítottam neki a terepet, hogy tudjon a maga módján közlekedni. Akkor altatta el a dokink, amikor már nehezen kapott levegőt és látszott rajta, hogy fogy el az ereje.


Szóval daganatfüggő, lehet a hörcsögödet egy ideig nem fogj azavarni sem akadályozni, d emenj el vele orvoshoz mindneképp.

2014. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is az volt az első gondolatom, hogy orvoshoz vigyem, de már több,mint 3 éves, ezért valószínűleg már nem műtenék meg. Tudom, hogy ha egészséges lenne, akkor is bármikor meghalhatna, lényegében csak azért kérdeztem, hogy daganattal meddig élhet, mert nem szeretném, hogy szenvedjen :(
2014. nov. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!