Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért bántják egymást a...

Miért bántják egymást a táncoló egereim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van két japán táncoló egerem, akik most egyik napról a másikra elkezdték "püfölni" egymást. Nálam született mindkettő, a szüleiket elajándékoztam, ezt a két LÁNYT megtartottam. Direkt nem fiúkat, mert azt tudom, hogy azok verekednének. Most 4 hónaposak, és egyik napról a másikra elkezdték egymást szaglászni, majd most már pár napja mindig egymásnak esnek. Egy hete még békésen vakargatták egymást és összebújtak alvás közben. Gondolom most lettek ivarérettek. A gond az, hogy kijelöltek maguknak két helyet a terráriumban (egyik egyik házikónál van másik a ház felett a csőrendszerben) és elzavarják a másikat, amikor az "rossz" helyre téved. Viszont a víz és a kajáztató lent van a ház mellett (a csőbe érthető hogy nem tudom tenni), és amikor a fenti le akar menni kajálni a ház "tulaja" elzavarja. Idővel elmúlhat ez a versengés két testvér lány közt? Mit javasoltok mit tegyek? Külön nem fogom tenni őket, egy terrárium is elég.
2010. febr. 4. 01:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, nem csak ilyen kis incidensek vannak, hanem rendesen egymásnak esnek egy percig és ugrálnak össze vissza, látszik hogy rendesen verekednek. Egyenlőre még egyik sem sebesült meg...olyanok mint a kakasviadalon a kakasok :S !
2010. febr. 4. 01:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Megunták a táncot, áttértek a bunyóra.:D
2010. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Táncolóegér? Azzal etetem a piranha-imat otthon (viccen kívül!) Ha gond van a kis jószágokkal, nyugodtan ide adhatod nekem. :)
2010. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Diszkóban tánc után nálunk is gyakori a verekedés. Ezt nem oldod meg. S mi több, a ház tulajdonosa néha reggel engem sem akar beengedni enni. Hol tehetek panaszt?
2010. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szétraknám őket,míg nem lesz baj!Ha nem akarod elveszíteni,akkor szerintem tedd ezt.
2010. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De sok értelmes válasz jött. Gondolom 12 évesek "tollából" fakadnak ezek a magvas gondolatok. Nem baj egyszer ti is fel fogtok nőni. Utolsónak köszönöm, de úgy tűnik a helyzet megoldódott, ma már semmi bajuk nincs egymással :P !
2010. febr. 4. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
szentem is tedd szét őket mert hidd el egyszer amikor nem figyelsz széttépik egymást
2010. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te meg "szentem" inkább tanulj magyarul írni. (Ha megérted?)!
2010. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!