Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt már hogy megbántad, hogy...

Volt már hogy megbántad, hogy magadhoz vettél egy állatot?

Figyelt kérdés
Milyen állat? Mit kezdtél vele? Elpasszoltad vagy eltűrted? Mi volt vele a gondod?
2015. febr. 14. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kutya volt. Imádom az állatokat, de mint kiderult, nincs meg a közös hang a kutyákkal. Utált engem, a végén már én se szerettem őt...

Kerestem neki gazdát, küld kb havonta képeket, ott egyből jó kutya volt.

2015. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem megbántam, hanem igyekeztem megbékélni vele! Kutyánk ugyebár egyelten percet sem volt bent a lakásban. De amikor macskánk lett azt bent kellett tartani. Olyan igazi kis vérmes, makacs természetű macska volt már 5 hetes korától kezdve, hogy legszívesebben lepasszoltam volna annak ellenére, hogy régen szerettünk volna már egy macskát is. A szobatisztaságával is eleinte gondok voltak de az szerencsére megoldódott. Viszont a természete.... próbára tette a türelmünket.És az ivartalaníttatása után sem változott.Ennek ellenére végül is megszerettük, elfogadtuk. Felnőtt korára kinti macska lett belőle. Nagyon vérmes egerésző fekete párcuccá nőtte ki magát! Mostanra van a lakásban egy másik cica az ellentéte. Végül is nem bántam meg!
2015. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

még nem, volt már ideggyenge labilis mentett kutyám, aki állandóan összekakilta magát ha csak átmentem a szobából a konyhába innivalóért, és nem tudott megtanulni 1 évig annyit sem, hogy kint végezze a dolgát. Ez nem volt könnyű időszak mert rengeteget kellett akkor dolgoznom, és még többet takarítani a kutya után plusz nyugtatgatni.

Nehéz volt de nem bántam meg, azóta sikerült őt szocializálni és szobatisztára nevelni, úgy, hogy egyszer sem büntettem meg, hanem ha jót csinált agyon dicsértem, jutalmaztam. (most is itt alszik mellettem, de a társának köszönhetően már nem ragaszkodik betegesen, csak egészséges szeretetteljes állat módjára)

2015. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!