Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Törpenyuszisok?

SOS! Törpenyuszisok?

Figyelt kérdés
Holland törpenyuszóm tegnap véreset ( csak elszíneződött ) pisilt, mostmár kezd rendbejönni, de ma felmászott a ketrec tetejére mikor kiengedtem, és sajna pont otthagytam ( napokkal ez előtt ) egy felbontatlan csokitojást. Az a haspók pedig letépte a fóliát és nyalogatta... nem sokáig, de azért nagyon féltem, mi törtéhet, ill. mire számíthatok, mi fog történni?lécci ÉRTELMES válaszokat!

2015. ápr. 7. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem evett a csokiból, akkor nem lesz baja, de amúgy mérgező, szóval vigyázz vele. Az elszíneződött pisi lehet répától is, kapott répát?
2015. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem evett a csokiból akkor nem lehet baja.. az elszineződés val.szeg mástol lehet....
2015. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! A pisi sztem attól lehet hogy tegnap először kapott füvet, és egy kicsit sokat evett... de most már rendbe jött :))
2015. ápr. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!